Andere indeling Domotex

Donderdag 17 oktober 2019

Al 97.000 vierkante meter beursvloer van Domotex is gevuld. Door Framing Trends in hal 8 verhuist een deel van de exposanten terug naar hun eigen segment.
Andere indeling Domotex
Andere indeling Domotex

Eerder werd al bekend dat vloerenbeurs Domotex een hele hal wijdt aan inspiratie en creativiteit. Framing Trends vult voor het eerst heel hal 8. Dit heeft gevolgen voor de indeling van de rest van de beurs. De afgelopen jaren waren de premium aanbieders ook in hal 8 te vinden, maar hier waren zij volgens organisatie Deutsche Messe niet tevreden over. Op verzoek van exposanten en bezoekers keren zij terug naar de voor hun productgebied bedoelde hallen. Volgens Sonia Wedell-Castellano (foto 2), Global Director van Domotex betekent dit voor bezoekers minder lange routes en een helderdere structuur.

 

Op dit moment is rond 97.000 vierkante meter gereserveerd. In totaal zijn in januari ongeveer 1.500 exposanten op de beurs aanwezig. 88 procent hiervan komt van buiten Duitsland. Wedell-Catsellano stelt een deel van de exposanten voor. Rug Star van Jürgen Dahlmanns, Naziri, Creative Matters, Galleria Battilossi en Rica Basagoiti zijn te zien in het segment handgemaakte tapijten. In de categorie machinaal geweven tapijten kijkt de organisatie uit naar Oriental Weavers, Carmel Carpet, Royal Hali, Prado Egypt, Stefany Hali en Reinkemeier.

US Floors, Windmöller, Moderna (MeisterWerke) en IVC tonen hun veerkrachtige vloerbedekkingen, terwijl Ter Hürne, Decospan, Bimbo, Swiss Krono (foto) en Forestry Timber parket, hout en laminaat presenteren. De fabrikanten van installatietechnologieën zijn bijvoorbeeld Mapei, Selit, Välinge, Unifloor, Uzin Utz en Küberit.

 

Domotex 2020 vindt plaats van 10 tot 13 januari (vrijdag - maandag) in Hannover, Duitsland.



Links

www.domotex.de
www.messe.de
www.messe.be
www.hannover-beurs.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloeren, parket, hout, pvc, lvt, vinyl, linoleum, tapijt, karpet, pers, oosterse tapijten, kelims, zieglers, entreemat, mat, entree, deurmat, textiel, bekleding, stofferen, stoffering, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, vakdagen, vakbeurs, trend, outdoor, wellness, health, #domotex, #atmysphere

Gerelateerd nieuws
Versterking Beaulieu in Amerika
Beaulieu neemt de activa van Congoleum Acquisition LLC over, waardoor het bedrijf zijn capaciteiten uitbreidt en zijn aanwezigheid op de Amerikaanse markt versterkt.
lees verder
Pionier Coretec Concept Store
Afgelopen zomer was Woonmode uit Rijswijk de eerste die in Nederland het nieuwe winkelconcept van Coretec heeft geplaatst. Met deze premium presentatie van het vloerenmerk profileert de retailer zich als woonspecialist.
lees verder
Derde winkel van traploperspecialist
De Roode Loper, een detaillist die gespecialiseerd is in traplopers, heeft haar derde winkel geopend in het hart van Amsterdam Oud-Zuid.
lees verder
Parketambacht in de schijnwerpers
Er is veel aandacht voor het parketvak op de lopende beurs HoutPro+ 2025 in 's-Hertogenbosch, onder andere door het Parket Ambacht Plein.
lees verder
FEP op Domotex
Op de Domotex zullen de leden van de Europese Parket Federatie (FEP), waaronder Kährs, Weitzer Parkett en Ter Hürne in de FEP Lounge hoogwaardige, duurzame parketoplossingen presenteren en zo de professionele uitwisseling en netwerken binnen de industrie bevorderen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden