Ambitieuze collectie Viccarbe

Woensdag 03 januari 2024

Noha is volgens Viccarbe de breedste en meest ambitieuze collectie van het bedrijf tot nu toe, ontworpen in samenwerking met de Italiaanse architecten Ludovica Serafini en Roberto Palomba.
Ambitieuze collectie Viccarbe
Ambitieuze collectie Viccarbe Ambitieuze collectie Viccarbe

In een persbericht zegt Viccarbe dat Noha bedoeld is om het plezier van het leven naar het kantoor te brengen, zodat deze ruimte het niveau van gastvrijheid, vriendelijkheid en verfijning van een huiselijke omgeving kan bereiken. De collectie bestaat uit de Noha Chair, Executive Chair, Lounge Chair en Executive Lounge Chair.

 

In zijn meest zakelijke versie valt de Noha Executive stoel (foto 2) volgens het bedrijf op door de geraffineerde vloeiende lijnen van zijn hoge rugleuning en zijn slim uitgebalanceerde zitting. Met of zonder armleuningen, met een vast houten of metalen onderstel of op wieltjes. Een ander deel van de collectie is de loungestoel (foto 3), om extra comfortabele en vriendelijke hoekjes te creëren in en horecaomgevingen.

 

Al onze ontwerpen worden in Spanje op bestelling gemaakt in een van onze selectie bekledingen van de beste fabrikanten. Viccarbe wordt in de Benelux vertegenwoordigd door Design Tales.



Links

www.designtales.nl
www.viccarbe.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, meubel, bijzettafel, stoel, fauteuil, bank, #designtales, #viccarbe

Gerelateerd nieuws
 
Spoga+Gafa 2025 weg naar toekomst
lees verder
Waarom Trendz Najaar 2025 bezoeken?
[Sponsored artikel] - We geven je graag drie redenen waarom je het inkoop- en inspiratiemoment van Trendz 2025 eind augustus in Gorinchem niet wilt missen.
lees verder
Flexa4dreams failliet
Flexa4dreams, producent van kindermeubelen, heeft faillissement aangevraagd na jaren van verlies. Dat meldt de website Wood Supply.
lees verder
 
Loungefauteuil Teodora
lees verder
Nieuwe directeur CBM
Jelle Boonstra wordt per 1 september de nieuwe directeur van Koninklijke CBM, de Nederlandse Branchevereniging voor Interieurbouw en Meubelindustrie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden