Ambiente Living: woonwereld bijeen

Maandag 08 december 2025

[Sponsored artikel] - Van 6-10 februari 2026 is Ambiente in Frankfurt het kloppend hart van de internationale interieurwereld waar alles draait om vormgeving, sfeer en beleving, met Living voor de nieuwste woonideeën en designontwikkelingen.
Ambiente Living: woonwereld bijeen
Ambiente Living: woonwereld bijeen Ambiente Living: woonwereld bijeen

In hallen 3.0 en 3.1 van de Messe Frankfurt ontvouwt zich een rijk palet aan stijlen: van ingetogen minimalisme tot uitgesproken statements. Thema’s als duurzaamheid, flexibiliteit en comfort lopen als een rode draad door de presentaties.

Blomus, Serax en Alessi tonen eigentijdse ontwerpen waarin functionaliteit en esthetiek elkaar versterken, terwijl Kaheku, Light & Living en Silk-ka de toon zetten met verfijnde verlichting, decoratie en kunstbloemen. Samen laten ze zien hoe de woonwereld zich ontwikkelt – warm, persoonlijk en toekomstgericht.
De zone Interior Looks geeft die ontwikkeling extra diepte met innovatieve concepten voor hedendaagse leefruimtes. Hier ontstaan ideeën die richting geven aan collecties, interieurprojecten en nieuwe samenwerkingen.


Ambiente Living is meer dan een vakbeurs: het is een ontmoetingsplek waar inspiratie, handel en netwerk samenkomen. Wie wil begrijpen waar wonen naartoe beweegt, vindt hier het antwoord.
Meer informatie over de beurs en een volledig overzicht van alle exposanten is te vinden op ambiente.messefrankfurt.com.


[Sponsored artikel]



Links

ambiente.messefrankfurt.com
www.netherlands.messefrankfurt.com

Tags

Nieuws, interieur, beurs, frankfurt, textiel, vloeren, karpetten, gordijnen, huishoudtextiel, trends, presentatie, interesse, bezoekers, exposanten, trendhal, installatie, designinstallatie, elementen, ontwerper, designer, evolutie, duurzaam, circulair, virtueel, fysiek, #ambiente, #ambienteliving, #blomus, #serax, #alessi, #kaheku, #lightandliving, #silkka, #interiorlooks, #messefrankfurt, #messebenelux

Gerelateerd nieuws
Jubileum Alexandrium
Woonmall Alexandrium viert 30-jarig jubileum tijdens Oktober Woonmaand met diverse activiteiten voor bezoekers en acties.
lees verder
Houtresten krijgen nieuwe vorm
Een bijzettafel, 3D-geprint uit zaagsel en houtresten. Het jonge meubelmerk Tola Dolza presenteerde het nieuwe ontwerp Aeva tijdens designbeurs Neue Räume in Zürich.
lees verder
 
Lucas & Van Stratum op DDW
lees verder
Woningen blijven duur
Het woningaanbod en hypotheekrentes in Nederland lopen op, maar prijsdalingen blijven voorlopig uit, zo meldt de ING bank.
lees verder
Verlichting als architectonisch element
[Sponsored artikel] - Een goed doordacht interieur valt of staat met de juiste verlichting. Voorheen lag de focus vooral op een opvallende hanglamp boven de eettafel of een statige vloerlamp in de zithoek, nu benaderen ontwerpers licht steeds vaker als integraal onderdeel van de architectuur.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden