Allura nu echt ftalaatvrij?

Vrijdag 10 februari 2017

Was de Flotex-collectie van Forbo Flooring vorig jaar al ftalaatvrij, nu laat Forbo weten dat de nieuwe Allura-collectie nu ook zonder de weekmaker geproduceerd wordt. Maar dat zou al veel eerder gebeurd zijn!
Allura nu echt ftalaatvrij?

De vloerbedekkingsfabrikant uit Assendelft stelt in een persbericht van gisteren dat de weekmaker ftalaat is vervangen een variant 'met een gezond profiel'. Vreemd genoeg beweerde het bedrijf dit tweeënhalf jaar geleden ook al.

Volgens Forbo Flooring gebruiken veel concurrenten deze weekmakers nog wel steeds, wat niet goed zou zijn voor het binnenklimaat. Maar in ieder geval Tarkett, Expona, Meister, DLW en Woodpecker beweerden al eerder weekmaker/ftalaat-vrije vloeren te leveren. Ook vloeren van andere gerenommeerde leveranciers als Mflor en Moduleo tonen met certificaten aan te voldoen aan de strengste eisen op het gebied van binnenklimaat.

De nieuwe Allura projectvinylvloer collectie van Forbo kent steen- en houtdessins, waaronder de Hongaarse punt, maar ook (niche)vloeren zoals de Galaxy (foto links) en Fluid (foto rechts).

 



Links

www.forbo-flooring.nl
www.forbo.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, kantoor, hospitality, ziekenhuis, restaurant, winkel, retail, vloerbedekking, flooring, tapijt, tegel, project, vloer, schoonmaak, #Coral, #Forbo, #deurmat, #entreemat, #entree, ftalaat, vinyl, lvt, pvc, weekmaker

Gerelateerd nieuws
Nieuw lid directie Coretec
Maxima Lengelé versterkt de directie van US Floors (Coretec) in de functie van chief commercial officer
lees verder
Beste scores in woonbranche
Auping, Ikea en Hornbach zijn de supersterren in een onderzoek binnen de woonbranche. Deze partijen hebben de beste positionering en scoren hoog op de waardestrategieën ‘beste proces’, ‘beste product’ en ‘beste service’.
lees verder
Plannen voor woningruil dit jaar?
[Sponsored artikel] - Wil je dit jaar graag op vakantie, maar heb je niet veel geld om een vakantie te betalen? Dan is een woningruil misschien interessant voor je.
lees verder
Groei detailhandel in juli
De Nederlandse detailhandel zet 5% meer om in juli, ook de winkels in woninginrichting laten een duidelijke groei zien.
lees verder
 
Veel nieuws bij Unilin
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden