All4Home naar Brussel

Vrijdag 06 maart 2015

De vijfde editie van All4Home, vakbeurs voor lifestyle, decoratie, bloemen en geschenken, zal in het najaar van 2015 in Brussels Expo worden georganiseerd.
All4Home naar Brussel

De Trendboulevard tijdens de afgelopen editie van All4Home

 

Na vier edities georganiseerd te zijn geweest in Flanders Expo en Brussels Kart expo zal de volgende editie van All4Home plaatsvinden in de Heizelpaleizen van Brussels Expo. Potentiële bezoekers, vooral die uit Wallonië, vroegen expliciet om een meer centrale locatie. De eerder gebruikte locatie in Brussel (Kart Expo) voldeed echter niet in voldoende mate. Eerder lag het organiseren van de beurs in Brussels Expo gevoelig, omdat daar nog hun eigen 'B-Decooh!' was gepland. Maar nu is er overeenstemming bereikt om All4Home daar van 23-26 augustus te organiseren.

Niet minder dan 92 procent van de exposanten heeft volgens organisator Claever inmiddels aangegeven aan deze editie te willen meedoen. Belangrijkste motivatie hiervoor is om nieuwe contacten te leggen (73%) en relaties te onderhouden met bestaande cliënteel.
Verwacht wordt dat ook andere deelnemers door deze nieuwe locatie aangetrokken worden om te participeren. All4Home is de enige beurs voor de sector in België.

De locatie voor de voorjaarseditie (afgelopen keer in Flanders Expo) in 2016 is nog niet bekend.

 

Klik hier voor een sfeerimpressie-video (4:52 minuten) gemaakt door de organisatie.

 

Organisatie All4Home
Claever Associates
Weertstraat 66, B-2880 Bornem
T: +32 (0)3 - 296 59 17 (fax 18)
Olivier Claesens, Organisator: olivier@claever.be
Lieve Vermeulen, Project Manager: lieve@claever.be



Links

www.all4home-fair.be
www.claever.be
www.brusselsexpo.be

Tags

Nieuws, All for home, All4home, alles voor thuis, beurs, evenement, show, decoratie, bloem, bloemschikken, geschenk, België, Nederland, Benelux, sectorondernemingen, Koninklijke Unie van de Floristen van België, KUFB, Claever, wonen, interieur, woonaccessoire, gift, woondecoratie, accessoire

Gerelateerd nieuws
 
Vouwbare hanglamp Adilo
lees verder
Leenbakker winkels deels naar Jysk
Jysk neemt negen locaties over van Leen Bakker België, dat recent de verkoop van alle 44 winkels heeft aangekondigd.
lees verder
Preview Meubelbeurs Brussel 2025
Van zondag 2 tot en met woensdag 5 november toont Meubelbeurs Brussel weer de veelzijdigheid van de Europese interieurwereld. Van Pools eikenhout tot Spaanse matrassen en Belgische meubelklassiekers.
lees verder
Idd Cologne: interieur leeft in de stad
De eerste editie van Interior Design Days cologne (Idd Cologne) nam de Duitse stad vier dagen over. Geen traditionele beursvloer dit keer, maar een levendig stadsfestival waarin 106 merken zich verspreidden over 16 bijzondere locaties.
lees verder
 
VT Wonen stijlhuis
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden