All4home in aantocht

Zaterdag 17 januari 2015

Van zondag 1 tot en met woensdag 4 februari 2015 vindt de voorjaarseditie van All4home plaats in de Flanders Expo Gent, een van de grootste en meest centraal gelegen beurscomplexen in België.
All4home in aantocht

All4home is het resultaat van de samenwerking tussen enkele prominente Belgische en Nederlandse bedrijven in decoratie, bloemen en geschenken. Ondanks het feit dat de beurs is begonnen tijdens de recessie, blijkt het concept toch succesvol. De data voor de volgende edities zijn dan ook nu al bekend; de najaarseditie vindt plaats van 23 tot 26 augustus 2015 en van 31 januari tot en met 3 februari 2016, allemaal in de Flanders Expo.

 

Nieuwe exposanten bij All4home deze zijn Beldeco, DV D'sign, Pot & Deco, Pavelinni, Labis uit België en Geharo, Peaches Presents en Luxoria uit Nederland. Ook het randprogramma richt zich zoals gebruikelijk op zondag 1 februari op de bloemisten met de 'Battle of the Champions', de eindselectie van de Belgische kandidaten voor het Europees Kampioenschap Bloemschikken (Europacup); op maandag 2 februari de 'Jong Talent' wedstrijd; op dinsdag 3 februari de preselectie voor de 'Skills' en doorlopend de wedstrijd voor bloemisten met als thema Valentijnsdagboeketten en de wedstrijd voor scholen.

 

De 'Bloem van de beurs' is de Anthurium, die over heel de beurs te vinden zal zijn. Ook wordt het label 'Press Sweet Heart' weer toegekend aan de mooiste, innovatieve, originele producten van de exposanten en zullen de 'New Collection' bordjes te vinden zijn over de gehele beursvloer.

 

Openingstijden van de beurs zijn op zondag, maandag en dinsdag van 10.00 tot 18.00 uur en op woensdag van 10.00 - 17.00 uur. 



Links

www.all4home-fair.be

Tags

decoratie, woondecoratie, accessoire, woonaccessoire, geschenk, gift, bloem, bloemschikken

Gerelateerd nieuws
Uitbreiding de Binnenhuisadviseurs
Smit Wonen in Sfeer, specialist in woontextiel uit Leiden, sluit zich aan bij het collectief van De Binnenhuisadviseurs.
lees verder
Jysk heropent drie winkels
Jysk blijft maar bezig met openen: de meubelketen lukte het om in één week tijd nog eens drie compleet vernieuwde winkels in Nederland op te leveren.
lees verder
Uitkijken naar Najaarsvakdagen
De voorbereidingen voor de Najaarsvakdagen 2025 zijn in volle gang. De Woonindustrie zet in op een inspirerende vakbeurs waar interieurprofessionals kunnen rekenen op een krachtig aanbod van merken in meubelen, verlichting, design, accessoires, slaapcomfort, vloeren en wand- en raamdecoratie.
lees verder
Casa failliet
Woonwinkelketen Casa is dinsdag officieel failliet verklaard. De Nederlandse winkels zijn woensdagochtend niet meer opengegaan. Een dramatische wending, maar geen onverwachte, sinds het faillissement van het Belgische moederbedrijf in maart.
lees verder
Nieuwe compacte spiegels
Vier bestaande spiegelontwerpen van Deknudt zijn vanaf nu verkrijgbaar in een kleiner formaat. Dit geldt voor de modellen Gallery S, Matin S, Calco Round en Ray S.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden