All4Home alleen in najaar

Maandag 12 december 2016

De volgende decoratievakbeurs All4Home zal pas in augustus 2017 worden gehouden. De editie van de beurs in januari 2017, die met een nieuwe naam Flashi-D een complete metamorfose zou ondergaan, gaat niet door.
All4Home alleen in najaar

Zoals in september gepubliceerd zou Flashi-D op een nieuwe locatie worden gehouden (Het Godshuis in Sint-Laureins) en een dag korter zijn. Ook voor All4Home in het najaar was al besloten dat deze van vier naar drie dagen ging: van zondag 27 tot dinsdag 29 augustus. De locatie blijft het vertrouwde Brussels Expo.

Met dit nieuwe concept hoopt organisator Claever één sterk inkoopmoment te creëren waar de decoratiesector niet omheen kan. Claever biedt potentiële exposanten ook een vroegboekkorting van €10/m² bij inschrijving voor 30 april 2017. Ook zal er een online-beurs worden opgetuigd.

 



Links

www.all4home-fair.be
www.claever.be
www.brusselsexpo.be
www.godshuis.be
www.flashi-d.be

Tags

Nieuws, All for home, All4home, alles voor thuis, beurs, evenement, show, decoratie, bloem, event, tentoonstelling, bloemschikken, geschenk, sectorondernemingen, Koninklijke Unie van de Floristen van België, KUFB, Claever, Flashi-D, wonen, interieur, woonaccessoire, gift, woondecoratie, accessoire, inrichting

Gerelateerd nieuws
Meer karpetten op Heimtex
De internationale textielbeurs Heimtextil in Frankfurt groeit uit tot belangrijke hub voor de wereldwijde tapijtindustrie in 2026.
lees verder
Meer bezoekers Woonindustrie
De Najaarsvakdagen bij De Woonindustrie trokken dit jaar meer bezoekers dan eerdere edities. Het interieurcentrum in Nieuwegein vormde begin september opnieuw het startpunt van het interieurseizoen.
lees verder
Hout maakt gelukkig
Ons brein houdt van hout, zo blijkt uit neurowetenschappelijk onderzoek dat recent is uitgevoerd en door brancheorganisatie Fedustria naar buiten is gebracht.
lees verder
Bruisende editie Incoda
Het interieurvakevent Incoda in Gorinchem sluit een bruisende editie af met veel bezoekers en enthousiasme over de uitstraling en het aanbod.
lees verder
Circulaire ontwerpwedstrijd Incoda
Tijdens het interieurvakevent Incoda (Interieur Collectie Dagen) afgelopen zondag tot dinsdag werden er duurzame ciculaire producten getoond en door een jury beoordeeld. Erperium werd de winnaar met Cliff Refine!
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden