All4Home alleen in najaar

Maandag 12 december 2016

De volgende decoratievakbeurs All4Home zal pas in augustus 2017 worden gehouden. De editie van de beurs in januari 2017, die met een nieuwe naam Flashi-D een complete metamorfose zou ondergaan, gaat niet door.
All4Home alleen in najaar

Zoals in september gepubliceerd zou Flashi-D op een nieuwe locatie worden gehouden (Het Godshuis in Sint-Laureins) en een dag korter zijn. Ook voor All4Home in het najaar was al besloten dat deze van vier naar drie dagen ging: van zondag 27 tot dinsdag 29 augustus. De locatie blijft het vertrouwde Brussels Expo.

Met dit nieuwe concept hoopt organisator Claever één sterk inkoopmoment te creëren waar de decoratiesector niet omheen kan. Claever biedt potentiële exposanten ook een vroegboekkorting van €10/m² bij inschrijving voor 30 april 2017. Ook zal er een online-beurs worden opgetuigd.

 



Links

www.all4home-fair.be
www.claever.be
www.brusselsexpo.be
www.godshuis.be
www.flashi-d.be

Tags

Nieuws, All for home, All4home, alles voor thuis, beurs, evenement, show, decoratie, bloem, event, tentoonstelling, bloemschikken, geschenk, sectorondernemingen, Koninklijke Unie van de Floristen van België, KUFB, Claever, Flashi-D, wonen, interieur, woonaccessoire, gift, woondecoratie, accessoire, inrichting

Gerelateerd nieuws
 
Verhuizing van Zweden
lees verder
Design Post Keulen krijgt dubbelrol
Design Post Köln maakt in 2026 deel uit van zowel Orgatec als Idd Cologne. De designlocatie wordt een extra presentatielocatie voor Orgatec en vormt het centrale vertrekpunt van het stedelijke concept van Idd Cologne.
lees verder
Warmte buiten, frisse lucht binnen
[Sponsored artikel] - Warme zomerdagen wisselen elkaar vlot af met milde, natte winters. Die schommelingen maken het vaak lastig om het binnen in huis aangenaam te houden. Hoe ben je klaar voor elk seizoen?
lees verder
>1.000 Merken op Trendz/Showup
Met ruim 360 exposanten is de beursvloer volledig gevuld en het aantal deelnemers verder gegroeid. Trendz/Showup brengt meer dan 1.000 labels samen van aanbieders in home, flowers, gifts, jewelry, kitchen & tableware, kids en stationery.
lees verder
 
Easyfairs neemt Xpo over
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden