Albert Voogd ceo Homefashion

Maandag 13 februari 2023

Onlangs is bekend geworden dat Debbie Klein na vijf jaar de Homefashion Group (Leen Bakker en Kwantum) gaat verlaten. Nu is bekend geworden dat Albert Voogd haar opvolger wordt.
Albert Voogd ceo Homefashion

Albert Voogd wordt per 1 maart de nieuwe ceo van de Homefashion Group (HFG), het bedrijf achter Leen Bakker en Kwantum. Hij volgt Debbie Klein op, die HFG na vijf jaar zal verlaten, zo meld Retailtrends vandaag.

 

Voogd heeft ruim dertig jaar ervaring in de retailbranche. In zijn laatste functie was hij interim-ceo bij Coop supermarkten. Daarvoor was hij ceo bij de Detailresult Groep, waar Dekamarkt en Dirk onder vallen. Eerder was hij werkzaam bij Ahold en bekleedde hij bestuursrollen bij Makro in Zuid-Amerika (coo) en een onderdeel van Walmart in Zuid-Afrika (ceo).

 

Debbie Klein begon 1 februari 2018 als ceo van Leen Bakker. In het najaar van 2020 kreeg ze ook de leiding bij Kwantum. 'Debbie heeft haar opdracht succesvol afgerond,' zegt Gerhard Nordemann, managing partner van eigenaar Gilde Equity Management. 'In eerste instantie heeft ze Leen Bakker beter op de rit gekregen en daarna heeft ze stap voor stap gewerkt aan het realiseren van de mogelijke synergieën tussen Kwantum en Leen Bakker.'



Links

www.homefashiongroup.nl
www.kwantum.nl
www.leenbakker.nl

Tags

nieuws, interieur, winkelketens, groep, directeur, ceo, investeringsmaatschappij, vloeren, raamdecoratie, meubelen, inspiratie, sfeer, montageservice, legservice, raamdecoratiemonteur, samenwerking, #hfg, #homefashiongroup, #gilde, #kwantum, #leenbakker

Gerelateerd nieuws
Linnen beddengoedcollectie
Suite702 introduceert washed linnen beddengoedcollectie: comfortabel en ademend linnen in tien subtiele tinten.
lees verder
Fonq failliet verklaard
De rechtbank in Utrecht heeft op vrijdag 27 maart 2026 het faillissement uitgesproken over Fonq Groep en Fonq.nl Daarmee komt een einde aan de zelfstandige voortzetting van het online woonplatform, na een korte periode van surseance van betaling.
lees verder
 
Oproep tot snelle maatregelen
lees verder
Jonge ontwerpers op Masterly
Het Hout- en Meubileringscollege (HMC) presenteert ook dit jaar weer het werk van een aantal jonge ontwerpers op Masterly in Milaan tijdens de Milaan Design Week.
lees verder
Netwerklunches voor verbinding
In organiseert de komende maanden regionale netwerklunches, met als doel het versterken van de verbinding tussen interieurprofessionals.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden