Akoestisch Wallpepper Onu-hal

Vrijdag 03 april 2020

De Italiaanse behangfabrikant Wallpepper heeft haar wandbekledingsproducten mogen leveren voor de aankleding van de grote Onu-hal XIX van de Verenigde Naties in Genève.
Akoestisch Wallpepper Onu-hal
Akoestisch Wallpepper Onu-hal

De Onu-hal (foto 2) is 4.000 m² breed en het is de grootste ruimte van Genève. Het bevat 800 stoelen en 320 bureaus bedoeld voor de vertegenwoordigers van staten en hun assistenten en daarnaast voor waarnemers en pers. De Verenigde Naties trachten hier de problemen van de wereld op te lossen.

Wallpepper heeft bijgedragen aan de inrichting van deze hal door meer dan 800 m² wandbekleding ontworpen door Peia Associati Studio te leveren. De wandbekleding (foto 1) heeft kenmerkende graphics die doen denken aan islamitische kalligrafie uit Qatar, overigens zonder betekenis of religieuze inhoud, in overeenstemming is met de regels en principes van Onu.

De doorlopende afbeeldingen met naadloos effect zijn in hoge resolutie gedrukt op ecologisch materiaal van plantaardige aard en met hoge akoestische prestaties. Er zijn twee variaties gebruikt:


1. WP/Acoustic (3mm dik) is geluidsabsorberend en -isolerend systeem dat geluid en galm vermindert en dankzij thermische isolerende eigenschappen ook bij te dragen aan energiebesparing.
2. WP/Strong wordt toegepast als een hoge weerstand tegen krassen of het gebruik van agressieve schoonmaakmiddelen voor reinigen vereist is. Deze is ook verkrijgbaar in een antibacteriële versie voor bijvoorbeeld zorgomgevingen.

 



Links

www.peiaassociati.it
www.wallpepper.it

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, project, wand, wandbekleding, afwerking, muur, mural, behang, kunst, #wallpepper, #peiaassociati

Gerelateerd nieuws
A@W: Regenerative Architecture
Architect@Work keert op 9 en 10 september terug naar Ahoy. De vakbeurs staat dit jaar in het teken van 'Regenerative Architecture' en presenteert opnieuw een selectie van productinnovaties, lezingen en materiaaloplossingen.
lees verder
 
In prijs voor studenten
lees verder
Ontwerpwedstrijd Incoda
Na de succesvolle editie van vorig jaar organiseert de interieurvakevent Incoda ook dit jaar weer een ontwerpwedstrijd voor gevestigde namen en studenten.
lees verder
Innovatieprijs terug op Orgatec
De Innovation Award Architecture+ Office keert terug tijdens Orgatec 2026. De prijs zet opnieuw innovaties voor werk- en projectinrichting centraal. Inschrijvingen zijn geopend.
lees verder
Van ontmoeting naar verdieping
Destination Design 2027 introduceert True Stories: een ode aan de verhalen achter design en een nieuwe ruimtelijke ervaring van Judith Muijs.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden