Aftrap Najaarsdagen Woonindustrie

Dinsdag 09 september 2025

De Woonindustrie is zondag gestart met de Najaarsvakdagen. Ondanks het warme weer trok de eerste dag, waar ook consumenten welkom waren, 30% meer bezoekers dan tijdens de vorige editie.
Aftrap Najaarsdagen Woonindustrie

Volgens de organisatie was er sprake van een levendige start: vrijwel alle ruimte bezet, interesse in de nieuwe collecties en de eerste transacties die in gang zijn gezet. Voor leveranciers en retailers geldt de beurs als een vast moment in het jaar om elkaar te ontmoeten en de marktontwikkelingen voor het komende seizoen te verkennen.

 

Het merkenportfolio van De Woonindustrie is flink uitgebreid. Nieuwkomers als Mette Ditmer, Gusj, Eight Furniture, IMS Benelux, Beddinghouse en Hoffz Interior zijn toegevoegd, naast internationale namen als Serta, Simmons en M line. De diversiteit van het aanbod moet zorgen voor extra aantrekkingskracht en een bredere inspiratiebron voor bezoekers.

 

De Najaarsvakdagen lopen nog door op dinsdag 9 september, maandag 15 september en dinsdag 16 september. Het evenement is toegankelijk voor vakbezoekers, die via de website van De Woonindustrie een persoonlijke QR-code kunnen aanvragen.



Links

www.dewoonindustrie.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, retail, stylist, binnenhuisarchitect, design, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, marketday, vakdagen, najaarsvakdagen, #woonindustrie, #dwi, #dewoonindustrie, #dwivakdagen, #najaarsvakdagen, #accessoireboektiek, #iprojectparade, #dromenland

Gerelateerd nieuws
Sterke 2025-editie Meubelbeurs
Meubelbeurs Brussel - van 2-5 november gehouden in Brussels Expo - was volgens velen een zeer geslaagde editie. De sfeer was opvallend positief, met veel waardering voor de kwaliteit van het aanbod en de professionele uitstraling van de stands.
lees verder
Nieuwe accountmanager Heditex
Thomas Westdijk is voor Heditex - groothandel voor de woning- en projectinrichting, gordijnateliers, zonweringsbedrijven en parkethandel - begonnen als accountmanager in Zuid-Holland.
lees verder
 
De spiegel als kunstvorm
lees verder
 
De beleving van licht
lees verder
Versterking Beaulieu in Amerika
Beaulieu neemt de activa van Congoleum Acquisition LLC over, waardoor het bedrijf zijn capaciteiten uitbreidt en zijn aanwezigheid op de Amerikaanse markt versterkt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden