Actie Forinn op vakbeurs Gorinchem

Donderdag 03 april 2014

De Dakar-rally is een race voor auto's, vrachtwagens, quads en motoren die sinds 2009 in de Zuid-Amerikaanse woestijn van Argentinië en Chili wordt gehouden. Als onderdeel van een Forinn-actie zal op het noviteitenplein op de vakbeurs Parket & Woninginrichter in Gorinchem de indrukwekkende rally-Daf van Van den Heuvel te zien zijn.
Actie Forinn op vakbeurs Gorinchem
Actie Forinn op vakbeurs Gorinchem Actie Forinn op vakbeurs Gorinchem

Klanten van Forinn zullen transporteur Van den Heuvel herkennen als de huisleverancier van deze fourniturengrossier, die onlangs de achtste vestiging in Zoetermeer opende.
Dat Van den Heuvel zijn rally-Daf meeneemt naar de beurs in Gorinchem wil overigens niet zeggen dat de rally in Gorinchem start. Met deze actie wil Forinn vooral bekendmaken dat het bestellingen van voorraadartikelen vóór 13:00 uur 's middags, de volgende dag al kan leveren.

Forinn speelt op de eigen stand (112) overigens in op het WK-voetbal door bezoekers te laten spelen voor een beurskorting van 10% of het winnen van een voetbaltafel.

De vakbeurs in Gorinchem is op 7, 8 en 9 april van 13:00-21:00 uur, de eerste dag al vanaf 11:00 uur.

 

[Sponsored artikel]



Links

www.forinn.nl
www.heuveluden.nl
www.evenementenhal.nl

Tags

Dakar, rally, vakbeurs, parket, woninginrichter, inrichting, inrichten, inrichter, vloer, woningtextiel, interieur, bekleding, vakdagen, Gorkum, Gorinchem

Gerelateerd nieuws
Belang duurzaamheid voor klant
Steeds meer consumenten vinden duurzaamheid belangrijk bij hun aankoopbeslissing. Dat is een kans voor de hele sector: van retailer tot producent. Reden voor brancheorganisaties Inretail en Modint voor een campagne die feiten over duurzaamheid scheidt van fabels.
lees verder
Uitbreiding Ikea in China
Ingka Group, de grootste Ikea-retailer, heeft officieel zijn online winkel op JD. com gelanceerd, met als doel meer mensen in China te bereiken met zijn aanbod en kennis op het gebied van woninginrichting.
lees verder
Digitaal Product Paspoort
Beaulieu International Group en Digimarc demonstreren digitale watermerken als schaalbare oplossing voor digitale productpaspoorten in de vloerenindustrie.
lees verder
Lego interieurcollectie
H&M Home en Lego Group slaan de handen ineen voor een verrassende samenwerking: een interieurcollectie speciaal voor kinderkamers. De Lego H&M Home Collection is in de VS en UK al verkrijgbaar.
lees verder
Tips voor inrichten slaapkamer
[Sponsored artikel] - Als je de tijd neemt om je slaapkamer op een stijlvolle en rustgevende manier in te richten, doe je jezelf daar iedere dag een plezier mee. Van het uitkiezen van de juiste meubels tot de perfecte puntjes op de i!
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden