Ace stoer en luxe door Estida

Donderdag 15 maart 2018

Restaurant Ace aan de Utrechtsestraat in Amsterdam is kort geleden prachtig gerestyld door Estida. Het zit vol bijzondere houten details en ornamenten, donkere stoffen met wisselende patronen en veel slimme oplossingen.
Ace stoer en luxe door Estida
Ace stoer en luxe door Estida Ace stoer en luxe door Estida Ace stoer en luxe door Estida Ace stoer en luxe door Estida

Het stoere luxe en comfortabele interieur maakt het restaurant uitnodigend en warm met de sfeer van Speakeasy: de geheime bars ten tijde van de drooglegging. Van ontwerp tot opening duurde het zo’n 2 tot 3 maanden.

Slimme details maakten het restaurant op elk niveau interessant en aantrekkelijk. Zo werd de entresol weer tot een aantrekkelijke plek gemaakt waar het comfortabel zitten is en kreeg de bar een nieuw natuurstenen blad zodat de bar zelf behouden kon blijven.

Door de plafonddelen zwart te schilderen vormde het een mooi geheel met de houten wandelementen. De stoelen en banken kregen een zwarte stoffering met verschillende structuren. Het koper bij de stoelen en tafels en het hoogglans behang met patroon geven het interieur een donkere maar warme sfeer.

Net als de gerechten op de menukaart moest ook het interieur een mix van klassiek met modern worden. De leren banken, de donkere plafonddelen en originele houten wanddelen, afkomstig uit Engelse en Schotse kloosters en kerken, zijn daarom gecombineerd met moderne metalen kroonluchters en grote excentrieke foto’s met een epoxylaag voor extra glans. Om de blik van passanten buiten naar binnen te trekken, is voor de kleinere lampen een rookglas gekozen waar het licht doorheen schijnt.

Om gasten in dit vrij lange, smalle restaurant comfortabel en rustig te laten zitten, paste Estida uit Amsterdam veel niveauverschillen toe. Zo worden lage tafels met hoge zitjes afgewisseld en zijn er speciale ronde zithoeken ontworpen om ook grotere groepen een prettige plek te bieden.

 



Links

www.estida.nl
www.restaurantace.amsterdam

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, project, horeca, restaurant, bar, meubel, accessoires, decoratie, interieurbouw, #estida

Gerelateerd nieuws
 
Vij5 viert 20 jaar in Den Bosch
lees verder
Retail onder druk kabinetsbeleid
Het Nederlandse kabinet vergroot druk op de retail met de nieuwe miljoenennota, zo stellen een aantal brancheverenigingen (waaronder Inretail) in een verklaring.
lees verder
Nieuwe namen voor Brussel
Meubelbeurs Brussel krijgt van 8 tot en met 11 november verschillende nieuwe namen en collecties op de beursvloer. Onder meer Theuns, Novomera, AJ Living en Pilloking laten zien waarmee zij het nieuwe meubelseizoen ingaan.
lees verder
 
Waardevol ontmoetingsplatform
lees verder
Zuiver laat meubels meebewegen
Zuiver introduceert een nieuwe collectie binnen de campagne ‘Made for Every Moment’. Nieuwe uitvoeringen van bekende stoelen, een lampencollectie en een booglamp sluiten aan bij het idee dat meubels door de jaren heen van plek en functie kunnen veranderen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden