Aanstaande zondag: Intirio!

Donderdag 26 januari 2017

Dit weekend start in Gent de belangrijkste interieurtextielvakbeurs voor de Benelux: Intirio. Vier dagen lang het centrum van noviteiten en activiteiten.
Aanstaande zondag: Intirio!
Aanstaande zondag: Intirio! Aanstaande zondag: Intirio! Aanstaande zondag: Intirio! Aanstaande zondag: Intirio! Aanstaande zondag: Intirio!

Intirio wordt gehouden van 29 januari tot 1 februari 2017, elke dag van 9:30-18:30 uur (laatste dag tot 17:00 uur). Dagelijks is er van 17:30-19:30 uur een Happy Hour, met 'drinks on the house' in de bar in De Factory.

Eerder publiceerden we al veel nieuws over de beurs in Flanders Expo. Klik hier voor nog meer informatie, nieuws, exposanten en toegangskaarten. Hierbij nog enkele van de noviteiten die op Intirio te verwachten zijn.

 

De Munk Carpets presenteert de bijzondere impressionistische Nuovo karpettencollectie (foto 1, Links Montagna, rechts Pastello) van handgesponnen garens (80% wol, 20% zijde) met een prachtig hoog/laag effect. Maar ook de Massone-collectie is de moeite van het bekijken zeker waard!

 

De Witte Lietaer zal de afdeling bedtextiel van Intirio zoals gebruikelijk opluisteren met hoogwaardige producten. Een voorbeeld is te zien op foto 2: jacquard bedlinnen Motion Twin van 100% satijn katoen.

Ook bij House in Style (foto 3) is stijlvol bedtextiel te vinden, maar ook badtextiel, woonaccessoires en nachtmode.

Het raamdecoratiebedrijf Inside Blinds (Shadow Belgium, foto 4) is na een jaar afwezigheid terug op Intirio. Naast een breed gamma vouw-, rol-, paneel- en overgordijnen wordt Casamia (Your Personalized Window Dress Code) en het halverwege vorig jaar geïntroduceerde product Squid getoond. Squid is een zelfklevende en transparante stof die eenvoudig op het raam te plaatsen is. Het product was genomineerd voor de Henry Van de Velde-designprijs 2016.

De Duitse fabrikant Erfal neemt voor de tweede keer deel aan Intirio. Het bedrijf levert al meer dan dertig jaar zonwering, horren, roeden en gordijnrails. Sinds 2014 is het bedrijf ook actief in de Benelux. Op Intirio brengt Erfal dertig nieuwe kleuren bij de honinggraatplissé stoffen (foto 5) en PureWood: een collectie nieuwe houten jaloezieën in 25, 35 en 50 mm breedte in 70 houtkleuren, alsook met vijf bamboe- en twee kunststoflamellen.

Van Caster levert hedendaagse tapijten en gebruikt voor de productie uitsluitend natuurlijke materialen. Het tracht in de producten een brug te slaan tussen authentieke Tibetaanse knooptechnieken en moderne kunst. Ze zijn ontworpen door Marc van Caster. Zo biedt onder meer Sajin (foto 6) een prachtig ecologisch plaatje: handgeweven ongeverfd tapijten in natuurlijke kleuren, die op maat leverbaar zijn. Vervaardigd met Tibetaanse wol en brandnetel vezels.

 



Links

www.demunkcarpets.nl
www.dwl.be
www.erfal.de
www.houseinstyle.nl
www.insideblinds.com
www.intirio.be
www.squid.be
www.textirama.be
www.vancaster.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, stof, bekleding, textiel, Intirio, tafel, tafelmode, tafellinnen, tafelkleed, bed, bedtextiel, bedmode, overtrek, hoes, meubelstof, gordijn, wandbekleding, textielbeurs, vloer, tapijt, lvt, pvc, beurs, show, event, evenement, tentoonstelling, trend, award, #Intirio, #Textirama, #dwl, #dewittelietaer, #his, #houseinstyle, #demunk, #demunkcarpets, #erfal, #shadowinside, #insideblinds, #vancaster

Gerelateerd nieuws
Rust en overzicht in de keuken
[Sponsored artikel] - De keuken is vaak een centrale plek waar allerlei zaken samenkomen. Dat zorgt er al snel voor dat het aanrecht helemaal vol staat. Om rust en overzicht te creëren: volg deze stappen om te ontrommelen.
lees verder
Ontmoeting centraal op beurs
Jong talent en gevestigde merken samen in één designlandschap tijdens de beurs Destination Design 2026 in het Klokgebouw in Eindhoven.
lees verder
 
Boffi, De Padova en ADL fuseren
lees verder
Van verleden naar toekomst
Gedreven door de nieuwe golf van design en creativiteit in 2025, vindt de Maison&Objet Paris 2026 plaats onder het motto van uitmuntendheid en vakmanschap.
lees verder
Certificering A House of Happiness
A House of Happiness, de gordijnenfabrikant uit Leeuwarden, is officieel gecertificeerd als B corp.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden