Aanstaande vrijdag Ambiente

Dinsdag 09 februari 2016

Na de succesvolle ShowUp in Nederland op zondag en gisteren, is het vrijdag de beurt aan de Ambiente in Frankfurt om de decoratiebranche te bedienen.
Aanstaande vrijdag Ambiente
Aanstaande vrijdag Ambiente Aanstaande vrijdag Ambiente

Ambiente wordt van vrijdag 12 tot dinsdag 16 februari 2016 in de Messe Frankfurt gehouden. Italië is het partnerland van de consumentengoederen beurs met de drie hoofdsegmenten: Dining, Living en Giving.

Er zullen ruim 1.500 exposanten uit 57 landen op circa 50.000 m2 in vijf hallen acte de présence geven, de vorige editie trok 135.000 bezoekers uit meer dan 150 landen.

Natures Collection (LJ Trading Group, foto 1) uit Denemarken, in de Benelux vertegenwoordigd door Rupert & Rupert, heeft in januari en februari van dit jaar op maar liefst 11 Europese beurzen geëxposeerd, waarvan Ambiente het sluitstuk is.

One World Interiors (foto 2) is een van de exposanten van de nieuwe Ethical Style-afdeling van de beurs.

Imperfect Design zal op Ambiente handgeblazen bowls van ontwerpers Van Eijk & Van der Lubbe tonen(foto 3).

 



Links

ambiente.messefrankfurt.com
www.imperfectdesign.nl
www.messefrankfurt.be
www.messefrankfurt.nl
www.messefrankfurt.com
www.naturescollection.dk
www.oneworldinteriors.nl
www.rupert.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, decoratie, decoratie-artikel, interieurdecoratie-artikel, woonaccessoire, woondecoratie, verlichting, lamp, consumentengoederen, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, interieurbeurs, geschenk, gift, cadeau, kado, servies, keramiek, licht

Gerelateerd nieuws
Steigerhouten meubels lenteklaar?
[Sponsored artikel] - De winter is helaas nog niet voorbij. We moeten nog leven met een grijze lucht, koude wind en warme kleding. Toch kan jezelf al op de lente voorbereiden.
lees verder
Interesse R+T Asia groeit
De Europese interesse van vakpubliek voor de zonwering-, deuren- en poorten-industriebeurs R+T Asia vakbeurs in Shanghai groeit.
lees verder
Wereldwijd ontmoetingspunt
Frankfurt bevestigt haar positie als wereldwijd ontmoetingspunt voor interieur, design en projectinrichting met de beurzen Ambiente, Christmasworld en Creativeworld.
lees verder
Overname Kwantum en Leenbakker
De Duitse Investeringsmaatschappij Orlando Capital V wil de woonwinkelketens Kwantum en Leen Bakker overnemen.
lees verder
Nieuw directieteam EK Retail
Retailserviceorganisatie EK Retail kondigt een nieuwe structuur van het directieteam aan, met onder andere de benoeming van Frank Duijst tot ceo.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden