Aanbieding MDXL Project & Interieur

Maandag 18 april 2022

Door de toenemende behoefte van interieurbedrijven om ook de groeiende projectmarkt te betreden is het initiatief ontstaan om vraag en aanbod met elkaar te verbinden. MDXL Project & Interieur, op 25 april in De Woonindustrie. Het is nog mogelijk om als bedrijf aan dit project deel te nemen.
Aanbieding MDXL Project & Interieur

Deze unieke dag met een interessant programma en inspirerende sprekers staat in het teken van ontmoeten, netwerken en zakendoen. Een breed aanbod op gebied van diverse disciplines waaronder meubelen, verlichting, design, afbouw, vloerbedekking, (zorg-) bedden, domotica, office- en projectmeubilair.

 

MDXL Project & Interieur is voor bezoekers én deelnemers. DWI heeft nog steeds ruimte voor deelnemers. Tegen een introductietarief van € 750 (inclusief inschrijfkosten) kunnen nieuwe standhouders in het Atrium op de begane grond staan. Exposanten die meedoen aan MDXL Project & Interieur zijn ondermeer: Interstar, Havee, Infiniti Design, Metaform, Conde House, Studio Bac, Cartel Living, Lucide, Bree's New World, Tarkett, Ztahl by Dijkos (zie foto), Mobitec, Leoxx, Rockfon, Astrimex, Dockfour, PMP Furniture, Dôme Deco, Eglo Verlichting, Abb, Busch-Jaeger, Geberit, Bks Meubelen, Unlit en Passe Partout.



Links

www.dewoonindustrie.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, retail, stylist, binnenhuisarchitect, design, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, verlichting, licht, marketday, marketdayxl, #woonindustrie, #dwi, #dewoonindustrie, #MDXLProjectenInterieur

Gerelateerd nieuws
NIeuw directieteam EK Retail
Retailserviceorganisatie EK Retail kondigt een nieuwe structuur van het directieteam aan, met onder andere de benoeming van Frank Duijst tot ceo.
lees verder
 
Uitbreiding salesteam
lees verder
Laatste hoofdstuk Showup
Design- en lifestylebeurs Showup heeft zijn laatste onafhankelijke editie afgerond. Organisatoren Maya Kol en Daan van Trigt laten weten dat deze editie voelt als 'het laatste hoofdstuk' en het einde van een tijdperk.
lees verder
Kindveilige trappen
[Sponsored artikel] - Als kleine kinderen net beginnen met lopen, zijn er veel dingen die je in huis moet aanpassen. Zo moet je boven- en onderaan de trap een hekje zetten, de hoeken van tafels afdekken en stopcontacten afschermen.
lees verder
 
Krachtenbundeling woninginrichters
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden