Aanbieding MDXL Project & Interieur

Maandag 18 april 2022

Door de toenemende behoefte van interieurbedrijven om ook de groeiende projectmarkt te betreden is het initiatief ontstaan om vraag en aanbod met elkaar te verbinden. MDXL Project & Interieur, op 25 april in De Woonindustrie. Het is nog mogelijk om als bedrijf aan dit project deel te nemen.
Aanbieding MDXL Project & Interieur

Deze unieke dag met een interessant programma en inspirerende sprekers staat in het teken van ontmoeten, netwerken en zakendoen. Een breed aanbod op gebied van diverse disciplines waaronder meubelen, verlichting, design, afbouw, vloerbedekking, (zorg-) bedden, domotica, office- en projectmeubilair.

 

MDXL Project & Interieur is voor bezoekers én deelnemers. DWI heeft nog steeds ruimte voor deelnemers. Tegen een introductietarief van € 750 (inclusief inschrijfkosten) kunnen nieuwe standhouders in het Atrium op de begane grond staan. Exposanten die meedoen aan MDXL Project & Interieur zijn ondermeer: Interstar, Havee, Infiniti Design, Metaform, Conde House, Studio Bac, Cartel Living, Lucide, Bree's New World, Tarkett, Ztahl by Dijkos (zie foto), Mobitec, Leoxx, Rockfon, Astrimex, Dockfour, PMP Furniture, Dôme Deco, Eglo Verlichting, Abb, Busch-Jaeger, Geberit, Bks Meubelen, Unlit en Passe Partout.



Links

www.dewoonindustrie.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, retail, stylist, binnenhuisarchitect, design, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, verlichting, licht, marketday, marketdayxl, #woonindustrie, #dwi, #dewoonindustrie, #MDXLProjectenInterieur

Gerelateerd nieuws
Showup: kleur, materiaal en makers
Begin februari staat Showup opnieuw op de agenda. Veel interieur- en retailprofessionals kijken hier vooruit naar het nieuwe seizoen om collecties te beoordelen. Tijdens de komende editie spelen kleur, ambacht en materiaalgebruik opnieuw belangrijke rol.
lees verder
 
Rachmaninoff naar Oudkerkhof
lees verder
2026-Catalogus van Fast
Met de News 2026-catalogus presenteert het Italiaanse outdoor meubelmerk Fast een aantal nieuwe productontwikkelingen en uitbreidingen van bestaande collecties met focus op modulaire oplossingen, gebruiksflexibiliteit en verfijning materiaalgebruik.
lees verder
 
De beste wensen voor 2026!
lees verder
Amable collectie in ontwikkeling
De Amable collectie van Paola Lenti, ontworpen voor Víctor Carrasco Office, maakt al jaren deel uit van het assortiment. De zitcollectie voor binnen en buiten is stapsgewijs uitgebreid.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden