Aan de bar met Thonet

Vrijdag 08 januari 2021

Thonet voegt twee barkrukken toe aan de klassieke S 32 collectie. Voor in de horeca (als we weer mogen), maar ook voor op het werk of thuis. Overal waar een hogere zithoogte gewenst is.
Aan de bar met Thonet
Aan de bar met Thonet Aan de bar met Thonet

Eigenlijk is het hetzelfde model, in twee verschillende hoogtes. De hoge barkruk S 32 VH heeft een zithoogte van 75 cm en de lage barkruk S 32 VHT van 65 cm. Met de barkrukken komt Thonet naar eigen zeggen tegemoet aan de trend van hoge tafels en bars in horecagelegenheden, in moderne flexibele werkomgevingen en in woonkamers en keukens. De zithoogte bevordert de communicatie in allerlei situaties – aan de bar, hoge keukentafels en statafels.

 

Het ontwerp is gebaseerd op de bekende stalen buis-sledestoel S 32 van Marcel Breuer uit de jaren 20 van de vorige eeuw. De elementen van gebogen hout met het kenmerkende Weense vlechtwerk, in de traditie van Thonet, contrasteren met de gereduceerde toepassing van stalen buizen. De combinatie van het strakke minimalistische design met het transparante vlechtwerk maakt de S 32 VH en de S 32 VHT volgens Thonet geschikt voor verschillende interieurs en ruimtes, zoals verblijfs- en kantoorruimtes, recepties, restaurants, bars, maar ook eetkeukens. Dankzij zijn lichtgewicht ontwerp (8,5 kg), kan hij gemakkelijk gedragen en verplaatst worden.

 

Eerder dit jaar heeft Thonet, vaste deelnemer aan de IMM in Keulen, de stalen buis-sledestoel S 64 van Marcel Breuer uit dezelfde productfamilie uitgebreid met de traploos in hoogte verstelbare draaistoel variant S 64 VDR. Zij zijn op foto 1 samen met de nieuwe barkruk s 32 VH te zien.



Links

www.imm-cologne.com
www.thonet.de

Tags

Nieuws, wonen, wonen, woning, residentieel, interieur, inrichting, event, tentoonstelling, meubel, stoel, fauteuil, tafel, salontafel, design, designmeubel, ontwerper, fabrikant, meubelfabrikant, meubelproducent, meubelmaker, #thonet, #immcologne

Gerelateerd nieuws
Joli's nieuwe Arcs Bench
Meubelmerk Joli heeft een nieuwe zitbank toegevoegd aan de Arcs-collectie: de Arcs Bench. Het ontwerp is afkomstig van de Belgische designer Jeffrey Huyghe en sluit aan bij de vormgeving van de eerder gepresenteerde Arcs Tafel.
lees verder
6 Stylingtips zakelijk interieur
[Sponsored artikel] - Het interieur van je eigen zaak is meer dan een praktische ruimte: het vertelt je verhaal, spreekt je klanten aan en weerspiegelt je merkidentiteit.
lees verder
Vooruitblik op Spoga+gafa 2025
Van 22-24 juni 2025 is Keulen opnieuw het internationale middelpunt voor de tuin- en barbecuesector. Tijdens Spoga+gafa 2025 kunnen bezoekers rekenen op een inhoudelijk programma, actuele trends en volop inspiratie.
lees verder
 
Sedus blijf winstgevend
lees verder
Bijeenkomst keuken expertgroep
Op dinsdag 28 mei 2025 vond de derde interactieve bijeenkomst plaats van de expertgroep Keukenmonteur, een initiatief waarin het bedrijfsleven en het onderwijs samen optrekken om de toekomst van het vak keukenmonteur veilig te stellen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden