80ste Meubelbeurs Brussel

Woensdag 05 juli 2017

Het najaar brengt een jubileum: de 80ste beurseditie van de Meubelbeurs Brussel! Dat wordt gevierd met onder meer een nieuw logo.
80ste Meubelbeurs Brussel

De Meubelbeurs Brussel 2017 wordt een speciale, maar vooral ook een feestelijke editie. De Meubelbeurs Brussel bestaat dit jaar immers 80 jaar en is daarmee de oudste meubelbeurs van Europa. Het resultaat van hard werken, innoveren en meegaan met de tijd, zo stelt de organisatie.

Een mooi moment dat te visualiseren via een gloednieuw logo en dito huisstijl. Het geeft blijk van het dynamisme en enthousiasme dat de Meubelbeurs Brussel aan de dag legt om verder door te groeien als belangrijk trefpunt in de sector en binnen Europa. De komende beurs, van 5 tot 8 november 2017, is inmiddels al voor meer dan 80% volgeboekt. De openingstijden zijn iets gewijzigd: van zondag tot dinsdag van 9 tot 19 uur, op woensdag tot 18 uur.

 



Links

www.meubelbeurs.be/?lang=nl
www.meubelbeurs.be

Tags

Meubelbeurs Brussel, beurs, event, evenement, tentoonstelling, meubel, meubelen, wonen, woning, woon, interieur, inrichting, jeugdkamer, slaapcomfort, Kids' corner, Brussels by Night, Nieuws, slaapbranche, slapen, slaapfabrikant, bed, boxspring, lattenbodem, matras, slaapexposant, slaapsegment, slaapconcept, City, Fushion, Mozaďek, award, winnaar, prijs, uitreiking, balthazar, champagne, jubileum, #meubelbeursbrussel

Gerelateerd nieuws
Zwaan van Rietveld terug
De Zwaan, een fauteuil die Gerrit Rietveld in 1958 ontwierp voor de Wereldtentoonstelling Brussel 1958, is opnieuw in productie genomen door Pastoe. Het ontwerp krijgt daarmee een nieuwe plek binnen het hedendaagse interieur.
lees verder
Aanpassing garantiebeleid
De meubelketen Seats and Sofas compenseert gedupeerde consumenten en past haar garantiebeleid aan na ingrijpen van de Autoriteit Consument & Markt (ACM).
lees verder
 
Kunst, design en vakmanschap
lees verder
Bestellen bij Fonq onmogelijk
Bij de webshops van Fonq en Naduvi kunnen klanten momenteel geen bestellingen plaatsen. Op beide sites verschijnt een melding dat er tijdelijk geen betalingen worden geaccepteerd. Dat melden verschillende retailmedia nadat de holding achter de platforms uitstel van betaling heeft aangevraagd.
lees verder
Nieuwe directie Leolux
Leolux Furniture Group heeft een nieuw directieteam. Vanaf 16 maart staat het bedrijf onder leiding van Mathijs van der Zwaluw en Margriet van Zijl. De Venlose meubelfabriek kiest dus voor een complementaire leiding.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden