30e lamp Secto Design

Vrijdag 14 juni 2024

De nieuwe Kumulo hanglamp is een toevoeging aan de houten verlichtingscollectie van het Finse Secto Design. Het model is geïnspireerd door besneeuwde bomen en zomerse cumuluswolken.
30e lamp Secto Design
30e lamp Secto Design 30e lamp Secto Design

Volgens Secto Design is Kumolo opvallend, maar toch licht en luchtig. Het idee van de golvende vorm van de lamp ontstond voor het eerst in het hoofd van ontwerper Seppo Koho tijdens een reis naar besneeuwd Lapland en kwam later tot leven onder een midzomerhemel gevuld met gezwollen wolken.

 

Het warme zachte licht van het armatuur weerkaatst de tinten van het berkenhout waarvan het model gemaakt is. Zoals alle Secto Design hanglampen, kan Kumulo afzonderlijk worden gebruikt, of door meerdere stukken te combineren om fascinerende installaties te creëren in zowel particuliere als openbare interieurs.

 

Secto Design wordt in Nederland vertegenwoordigd door Tunnelmadesign uit Amersfoort.



Links

www.sectodesign.fi
www.tunnelmadesign.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, project, verlichting, lamp, muurlamp, verlichtingsartikel, lichtelement, designverlichting, designlamp, hanglamp, tafellamp, vloerlamp, duurzaamheid, #sectodesign, #tunnelmadesign

Gerelateerd nieuws
Bureaustoel verhuist naar woonkamer
[Sponsored artikel] - Thuiswerken is gebleven, maar in veel woningen voelt de werkplek nog steeds als een noodoplossing. Vooral de bureaustoel valt uit de toon. Toch verschuift er iets: ook ontwerpers en fabrikanten zien de werkstoel steeds vaker als onderdeel van het interieur.
lees verder
 
Zu-merken naar Valencia
lees verder
Badkamerinspiratie 2027 op woonbeurzen
[Sponsored artikel] - Wil je als interieurprofessional op de hoogte blijven van nieuwe materialen, producten en interieurtrends? Ook in 2027 zijn er verschillende woon- en bouwbeurzen, in zowel Nederland als België.
lees verder
Uitnodiging RiverEvent 2026
[Sponsored artikel] - De organisatie nodigt je graag persoonlijk uit voor RiverEvent, aan boord van de Blue Rhapsody. Waar 60 producenten hun nieuws en innovaties op het gebied van architectuur, interieur en bouw tonen.
lees verder
Ikea opent kleine winkels
Ikea bevestigt dat het plannen heeft om een aantal kleine stadswinkels te gaan openen in Nederland. De eerste moet halverwege volgend jaar openen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden