2e Sofacompany in A'dam

Woensdag 02 juli 2025

Sofacompany blijft groeien, in Nederland krijgt het bedrijf een vijfde vestiging. Dit is de tiende winkel in de Benelux.
2e Sofacompany in A'dam

Maandag 30 juni heeft het team de sleutels ontvangen van een nieuwe winkelruimte in Amsterdam aan de Bilderdijkstraat. De tweede locatie in de hoofdstad opent in september haar deuren openen in de populaire wijk Oud-West.

 

De nieuwe vestiging komt in een karakteristiek, historisch pand. Sofacompany meldt op LinkedIn dat het niet kan wachten om te beginnen met de bouw en de implementatie van het concept in het oude historische pand.



Links

www.sofacompany.com

Tags

nieuws, interieur, meubelen, winkels, opening, pand, vestiging, deens, design, consument, fauteuils, banken, stoelen, tafels, kasten, publiek, toegankelijk, prijs, winkelruimte, #sofacompany, #bolia, #jysk, #larslarsengroup

Gerelateerd nieuws
FNV akkoord CAO meubel
FNV-leden akkoord met cao-eindbod interieurbouw en meubelindustrie, zodat eventuele acties definitief geschrapt zijn.
lees verder
Afscheid CEO Fonq
Itai Gross neemt afscheid van FonQ/Navudi: ‘Klaar voor een nieuw hoofdstuk’
lees verder
 
Operationeel directeur Woonindustrie
lees verder
Meubelbeurs 2025: klaar voor groei
De Meubelbeurs Brussel 2025 krijgt vorm en zet grote stappen vooruit. De hallen zijn voor meer dan 90% gevuld, met een aanbod dat sterker en veelzijdiger is dan ooit.
lees verder
 
Spoga+Gafa 2025 weg naar toekomst
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden