1e Maandag: DWI Marketday XL

Vrijdag 03 mei 2019

6 Mei is weer de eerste maandag van de maand en dus Marketday XL in DWI. Alle showrooms, dus ook die van verlichting, slapen en decoratie, zijn open én er is een speciale Trend Report Milaan-presentatie.
1e Maandag: DWI Marketday XL

De gehele DWI (De Woonindustrie) in Nieuwegein is deze dag geopend. Alle deelnemende merken op het gebied van meubels, woonaccessoires, verlichting, slapen, textiel en domotica tonen hun actuele collectie van 10 - 17 uur.

Om 12 uur presenteert Jelena Brillenburg Wurth daarnaast een trend report van alles wat zich van 9-14 april op de verschillende locaties in Milaan rond de Salon del Mobile en Euroluce afspeelde. Jelena zal zich richten op de vier sfeerelementen voor het interieur: kleur, dessin, materiaal en vormgeving.

Jelena is inmiddels ruim vijftien jaar als interieurstylist verbonden aan Ruim Interieuradvies. Ze geeft trendlezingen, is docent bij NIA Academie, kleurspecialist voor Histor en tevens ambassadeur interieurstyling particulier voor BNS Crisp: 'Milaan is tijdens de designweek een feest voor het oog en de geest! Door de hele stad is er volop inspiratie voor zowel de fabrikant, de productdesigner, de retailer als de interieurstylist. Graag wil ik met jullie mijn enthousiasme delen over wat ik heb gesignaleerd.'





Links

www.bnscrisp.nl
www.cosmit.it
www.dewoonindustrie.nl
www.ruimadvies.nl
www.salonemilano.it
www.salonemilano.it/en/exhibitions/euroluce

Tags

Nieuws, interieur, inrichting textiel, wonen, woning, woon, winkelier, retail, design, textielbeurs, textielvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, huisshow, tentoonstelling, outdoor, tuin, bekleding, stoffering, woonkamer, bank, fauteuil, stoel, kast, wand, opbergmeubel, slapen, slaapkamer, matras, slaapsysteem, boxspring, textiel, behang, vloer, karpet, kleed, vloer, bed, ledikant, accessoire, verlichting, licht, lamp, led, projectinrichting, project, kantoor, #dewoonindustrie, #woonindustrie, #dwi, #marketday, #marketdayxl, #bnscrisp, #cosmit, #ruimadvies, #salonemilano, #euroluce

Gerelateerd nieuws
Garant-eigenaar Lauten overleden
Hans-Dieter Lauten, eigenaar van Garant Group, is op 13 augustus op 80-jarige leeftijd overleden. Hij speelde decennialang een belangrijke rol in de ontwikkeling en internationalisering van de organisatie.
lees verder
Verhaal creatieve makers op Incoda
Unique Objects: het verhaal van creatieve makers komt tijdens het interieurevent Incoda in de Evenementenhal Gorinchem in september tot leven.
lees verder
Coretec hoofdsponsor BCO
Core­tec wordt nieu­we hoofd­spon­sor van basketbalvereniging BC Oostende, waardoor de merknaam ook in de naam van de club komt.
lees verder
 
Nieuw aanbod op Trendz/Showup
lees verder
Focus op regeneratieve architectuur
Architect@Work Rotterdam legt focus op regeneratieve architectuur. Het evenement vindt plaats in september in Rotterdam Ahoy.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden