>1.000 Merken op Trendz/Showup

Donderdag 06 augustus 2026

Met ruim 360 exposanten is de beursvloer volledig gevuld en het aantal deelnemers verder gegroeid. Trendz/Showup brengt meer dan 1.000 labels samen van aanbieders in home, flowers, gifts, jewelry, kitchen & tableware, kids en stationery.
>1.000 Merken op Trendz/Showup

Volgens Mascha de Bruin, head of cluster retail & interior van organisator Easyfairs, overtreft de belangstelling vanuit de markt de verwachtingen. Zij wijst erop dat de beurs niet alleen groter is geworden, maar ook een internationaler karakter heeft gekregen.

 

Naast een breder exposantenaanbod op de nieuwe combinatie van de voormalige beurzen Trendz en Showup richt Easyfairs zich op nieuwe bezoekersgroepen binnen de Benelux. Zo wordt samengewerkt met het Culture & Retail Netwerk, waarin onder meer museumwinkels zijn vertegenwoordigd. Ook tuincentra, woonwinkels, kinderwinkels, conceptstores, cadeauwinkels en boekhandels worden actief benaderd.

 

Tijdens de beurs staat ook een uitgebreid kennisprogramma op de agenda. Bezoekers kunnen masterclasses volgen over onder meer consumenten- en interieurtrends, winkelbeleving, e-commerce, social media en de invloed van groen op de woonomgeving. Op 1 september wordt bovendien de winnaar bekendgemaakt van de Gift of the Year Award 2027. Hiervoor zijn 21 producten genomineerd, waarbij naast een vakjury ook het publiek een stem uitbrengt.

 

Voor de eerste gezamenlijke editie is ook de beursbeleving vernieuwd. De organisatie introduceert een nieuwe uitstraling, aangepaste beursindeling en een vernieuwd concept, waarmee Trendz/Showup zich wil positioneren als een toekomstbestendig ontmoetingsplatform voor de retailsector.

 

Trendz/Showup vindt plaats op 30 en 31 augustus en 1 september 2026 in Evenementenhal Gorinchem.



Links

www.trendzvakbeurzen.nl
www.easyfairs.nl
www.showup.nl
www.gorinchem.evenementenhal.nl

Tags

nieuws, interieur, beurzen, overname, samenvoeging, partnerschap, vakbeurs, exposanten, beurshal, merken, retailers, professionals, inkopers, stylisten, buitenland, nederland, identiteit, communities, woondecoratie, bloemen, gifts, geschenken, home, kids, stationery, lifestyle, jewelry, tableware, kitchenware, aanbod, #showup, #evenementenhal, #easyfairs, #gorinchem, #trendz

Gerelateerd nieuws
 
Belgisch designtalent op MBB 2026
lees verder
Onderscheidend als zelfstandige retailer
European Retail Award 2027: Op zoek naar Europa's meest onderscheidende zelfstandige retailondernemers.
lees verder
Feestelijke collectie Seletti
Het Italiaanse designmerk Seletti brengt voor de feestdagen nieuwe uitvoeringen van bekende ontwerpen, waaronder een groene BIC-lamp, porseleinen kerstdecoraties en servies met gouden accenten.
lees verder
 
Verbond voor duurzaamheid
lees verder
Innovatief materiaal Heimtextil 2027
Heimtextil 2027 introduceert Functional Futures Lab als onderdeel van de beurs in januari.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden