100% natuurlijk en handgemaakt

Dinsdag 13 april 2021

Lunar matrassen introduceert 100% duurzame, comfortabele die beschikbaar zijn voor iedereen. Met echt Engels vakmanschap worden matrassen CO2-neutraal geproduceerd.
100% natuurlijk en handgemaakt
100% natuurlijk en handgemaakt 100% natuurlijk en handgemaakt 100% natuurlijk en handgemaakt 100% natuurlijk en handgemaakt

Lunar Matrassen, merknaam van het in september 2020 opgerichte bedrijf Naturlig, is er in geslaagd om comfortabele, duurzame, 100% natuurlijke matrassen beschikbaar te maken voor iedereen. Met echt Engels vakmanschap wordt een drietal typen matrassen CO2-neutraal geproduceerd die, los van de pocketveren voor optimale ondersteuning, voor 100% bestaan uit natuurlijke materialen. Daarbij zijn de matrassen volledig recyclebaar én betaalbaar.

 

Deze nieuwe matrassen worden in Nederland geïntroduceerd door de matrasexperts Rubert Homan en Clement Lammerts van Bueren, die beide een succesvolle slapenwinkel exploiteren. Zij verbazen zich weer iedere keer over het veelvuldig gebruik van synthetische materialen in matrassen, die vaak een beperkte levensduur hebben en zeer belastend voor het milieu zijn.

 

Met natuurlijke materialen slaap je beter en gezonder, want in tegenstelling tot synthetische materialen is wol ademend en vocht doorlatend. De wol gebruikt in Lunar-matrassen is afkomstig van Herdwick-schapen, een uniek ras dat vrijwel uitsluitend wordt gefokt op boerderijen in het Noord-Engelse Lake District. Dit Herdwick-wol heeft van nature een zeer goede vering wat het uitermate geschikt maakt voor matrassen en je door de isolerende werking in de winter warm houdt en koel in de zomer. Samen met katoen en kasjmier wordt er een unieke mix gemaakt om de matrassen te vullen en worden dus geen extra kunstmatige materialen toegevoegd. Door alleen gebruik te maken van natuurlijke materialen zijn alle Lunar-producten 100% recyclebaar.

 

Elk Lunar-matras is afkomstig uit de fabriek van een van Engelands beste bedden- en matrassenfabrikanten: Harrison Spinks in Yorkshire – een echt Engels familiebedrijf met meer dan 150 jaar ervaring. Hierdoor bevatten Lunar-matrassen de laatste technologie op het gebied van veren, maar worden traditionele technieken nog steeds gebruikt om het matras met de hand samen te stellen.



Links

www.lunarmatrassen.nl
www.homanslapen.nl
www.lammertsvanbueren.com
www.harrisonspinks.co.uk/nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, meubel, wonen, design, meubilair, slapen, slaapkamer, matras, slaapsysteem, hoofdbord, projectinrichting, bed, boxspring, slaap, slaapcomfort, natuurlijk, recyclebaar, duurzaam, comfortabel, pocketveer, latex, slaapwinkel, herdwick, schapenwol, isolatie, warm, ervaring, handmatig, #lunar, #lunarmatras, #homan, #clementsvanbueren, #harrisonspinks

Gerelateerd nieuws
 
Strategische partner in onzekere tijden
lees verder
Vintage en nieuw karakter in balans
[Sponsored artikel, betaald partnerschap met Hema] - Een mix van oud en nieuw werkt het beste als de basis rustig is. Kies twee hoofdkleuren en één accent, zodat vormen en materialen beter tot hun recht komen.
lees verder
Happy Bed bij Beter Bed
Beter Bed introduceert HappyBed: een collectie innovatieve dekbedden die exclusief verkrijgbaar zijn bij deze keten van slaapwinkels.
lees verder
Interieur voor échte rust
[Sponsored artikel] - We leven in een wereld die soms nét iets te druk is. Tussen alle verplichtingen door, is het vaak lastig om echt te ontspannen. Belangrijk is het om van je huis een plek te maken waar je tot rust kunt komen.
lees verder
 
Opmaat naar Meubelbeurs Brussel 2025
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden