Zwaailampen van Karman

Woensdag 14 maart 2018

De Italiaanse verlichtingsfabrikant Karman heeft een nieuwe 'blue tiffany'-versie van de zwaailamp Ceraunavolta voor de Light & Building beurs op stapel staan.
Zwaailampen van Karman
Zwaailampen van Karman Zwaailampen van Karman

De nieuwe blauwe tiffany-versie van de zwaai-, slinger- of hanglamp Ceraunavolta ('Once upon a time' in het Italiaans) ziet eruit als een 'glanzend koor van kleine belletjes' of een 'romantische lentebloesem boeket', aldus Karman. Het ontwerp is van Matteo Ugolini en Edmondo Testaguzza.


De lamp is te verkrijgen in drie meervoudige composities van 12, 17 of 22 elementen (diameter 45, 55 respectievelijk 60 cm). Elke kap, in blauw tiffany transparant of mat wit glas met wit metalen kop, heeft zijn eigen vorm en decoratie.

Al eerder kondigde Karman een bijzondere gorilla-lamp aan. In België is Karman nu verkrijgbaar via Tine en co, Martine Struyvelt, in Nederland via importeur RC Licht uit Zaltbommel. De Light+Building beurs wordt van 18-23 maart 2018 gehouden in Frankfurt.




Links

www.karmanitalia.it
www.light-building.messefrankfurt.com
www.martinestruyvelt.be
www.messefrankfurt.be
www.messefrankfurt.com
www.messefrankfurt.nl
www.rclicht.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, outdoor, tuin, verlichting, lamp, muurlamp, verlichtingsartikel, lichtelement, designverlichting, designlamp, hanglamp, tafellamp, vloerlamp, #karman, #lightbuilding

Gerelateerd nieuws
Kennispartnerschap Messe Frankfurt
Messe Frankfurt versterkt haar kennisplatform Building. Technology. Solutions. met een strategische samenwerking met adviesbureau Frost & Sullivan. Zowel de vakbeurzen Light+Building als ISH profiteren van de inhoudelijke verdieping.
lees verder
De Woonindustrie staat als een huis
Tijdens de Najaarsvakdagen op 7,8,9 en 15 & 16 september 2025 presenteert De Woonindustrie vlakbij Utrecht een krachtig aanbod van gevestigde merken én nieuwe spelers.
lees verder
Showup najaar 2025 trends
Over enkele weken vindt de najaarseditie van Showup plaats, ditmaal in de Sugarfactory in Halfweg. De beurs brengt weer een breed palet aan gevestigde merken, nieuwe labels, ontwerpers en agenten samen. Bezoekers doen daarnaast kennis op over de nieuwste kleuren- en materialentrends.
lees verder
Trendz: variatie voor inspiratie
[Sponsored artikel] - Ontdek tijdens Trendz Najaar 2025 in de Evenementenhal in Gorinchem de kracht van variatie voor inkoop en inspiratie: voor ieder wat wils.
lees verder
Belang duurzaamheid voor klant
Steeds meer consumenten vinden duurzaamheid belangrijk bij hun aankoopbeslissing. Dat is een kans voor de hele sector: van retailer tot producent. Reden voor brancheorganisaties Inretail en Modint voor een campagne die feiten over duurzaamheid scheidt van fabels.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden