Zwaailampen van Karman

Woensdag 14 maart 2018

De Italiaanse verlichtingsfabrikant Karman heeft een nieuwe 'blue tiffany'-versie van de zwaailamp Ceraunavolta voor de Light & Building beurs op stapel staan.
Zwaailampen van Karman
Zwaailampen van Karman Zwaailampen van Karman

De nieuwe blauwe tiffany-versie van de zwaai-, slinger- of hanglamp Ceraunavolta ('Once upon a time' in het Italiaans) ziet eruit als een 'glanzend koor van kleine belletjes' of een 'romantische lentebloesem boeket', aldus Karman. Het ontwerp is van Matteo Ugolini en Edmondo Testaguzza.


De lamp is te verkrijgen in drie meervoudige composities van 12, 17 of 22 elementen (diameter 45, 55 respectievelijk 60 cm). Elke kap, in blauw tiffany transparant of mat wit glas met wit metalen kop, heeft zijn eigen vorm en decoratie.

Al eerder kondigde Karman een bijzondere gorilla-lamp aan. In België is Karman nu verkrijgbaar via Tine en co, Martine Struyvelt, in Nederland via importeur RC Licht uit Zaltbommel. De Light+Building beurs wordt van 18-23 maart 2018 gehouden in Frankfurt.




Links

www.karmanitalia.it
www.light-building.messefrankfurt.com
www.martinestruyvelt.be
www.messefrankfurt.be
www.messefrankfurt.com
www.messefrankfurt.nl
www.rclicht.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, outdoor, tuin, verlichting, lamp, muurlamp, verlichtingsartikel, lichtelement, designverlichting, designlamp, hanglamp, tafellamp, vloerlamp, #karman, #lightbuilding

Gerelateerd nieuws
 
Hospitality Expo start in Grave
lees verder
Heropening winkel Groningen
De winkel van woonwinkel Goossens in Groningen is onlangs feestelijk heropend: inspiratie, advies en blije klanten.
lees verder
Jubileum Alexandrium
Woonmall Alexandrium viert 30-jarig jubileum tijdens Oktober Woonmaand met diverse activiteiten voor bezoekers en acties.
lees verder
Verlichting als architectonisch element
[Sponsored artikel] - Een goed doordacht interieur valt of staat met de juiste verlichting. Voorheen lag de focus vooral op een opvallende hanglamp boven de eettafel of een statige vloerlamp in de zithoek, nu benaderen ontwerpers licht steeds vaker als integraal onderdeel van de architectuur.
lees verder
Bureaustoel verhuist naar woonkamer
[Sponsored artikel] - Thuiswerken is gebleven, maar in veel woningen voelt de werkplek nog steeds als een noodoplossing. Vooral de bureaustoel valt uit de toon. Toch verschuift er iets: ook ontwerpers en fabrikanten zien de werkstoel steeds vaker als onderdeel van het interieur.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden