Zuzunaga in meubelen

Vrijdag 29 juli 2016

Het Spaans-Britse ‘pixel’- label Zuzunaga brengt zijn eerste eigen meubel- en verlichtingscollectie uit: Inca.
Zuzunaga in meubelen
Zuzunaga in meubelen

Christian Zuzunaga (1978, foto 1), zoon van een Catalaanse moeder en vader uit Peru, is vooral geïnspireerd door de symboliek van het indianenvolk dat rondom hun hoofdstad Cuzco in het huidige Peru leefde. Het patroon in zijn ontwerpen doet denken aan de bekende stenen muren van Machu Picchu. De kleurnuances van de collecties bewegen zich van expressief rood, naar aards bruin tot klassieke zwart- en grijstonen. Hiermee ontwierp hij verschillende textielproducten (plaids, kussens, handdoeken, accessoires) en recent ook meubelen.

Deze meubelcollecte (foto 2) bestaat uit zitmeubels (fauteuil Inca wordt voor € 2.777 in de eigen webshop online verkocht), verlichting (vloerlamp € 301) en tafels (side table € 742) met uitzonderlijke Zuid-Amerikaanse flair en nieuwe versies van de onmiskenbare Zuzunaga-pixel.

 

Agent in de Benelux is Zu uit Gors-Opleeuw.



Links

www.cristianzuzunaga.com
www.z-u.be
www.zuzunaga.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, meubel, tafel, zitmeubel, bijzettafel, salontafel, stoel, fauteuil, dressoir, lamp, hanglamp, vloerlamp, verlichting, bank, sofa, zitmeubel, lounge, ontwerp, design.

Gerelateerd nieuws
Lancering Digitaal platform
De Binnenhuisadviseurs investeren in digitale toekomst met lancering van vernieuwd multisite platform.
lees verder
 
Zomeruitbreidingen Ethimo
lees verder
Imm voor 70 procent vol
Met nog een half jaar te gaan tot Imm Cologne 2026 van start gaat is circa 70% van de beursvloer volgens Koelnmesse gereserveerd. Van 20-23 januari 2026 is het event weer het internationale startpunt van het interieurjaar.
lees verder
 
Nieuwe winkel Antwerpen
lees verder
Collett & Victor afgebrand
Een felle brand heeft dinsdag15 juli het hoofdkantoor van zitmeubelfabrikant Collett & Victor in Emelgem volledig in de as gelegd. De rookpluim was tot kilometers ver te zien en bij de brand is asbest vrijgekomen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden