Zondag start Spoga

Donderdag 31 augustus 2017

Vanaf aankomend weekend gaat de Spoga weer van start. Vier dagen lang de grootste outdoorbeurs in Keulen met trends in meubilair en buiten koken voor het komende seizoen.
Zondag start Spoga
Zondag start Spoga Zondag start Spoga

Op Spoga presenteren zich meer dan 2.000 exposanten uit 59 landen in de Köln Messe. Spoga is voor vakbezoekers op 3 en 4 september van 9-18 uur en op 5 september van 9-17 uur open. De Tag des Garten (dag van de tuin) is geopend voor consumenten en vakbezoekers op zaterdag 2 en zondag 3 september 9-18 uur.

Afgebeeld hierbij zijn een aantal genomineerden voor de Young Designer Award:
Foto 1: Chris Walter und Amélie Ika, Sitzend stehend Leute, Duitsland
Foto 2: Gregor Stober, Philippsburg und Johannes Bauer, rolling table, Duitsland
Foto 3 links: Christian Heikoop, Concave, USA
Foto 3 rechts: Pieter Städler, Städler Made Outdoor Oven, Nederland


Voor voorregistreren van toegangstickets, klik hier.



Links

www.gardenunique.de/youngstar
www.spogagafa.com
www.spogagafa.de
www.koelnmesse.be
www.koelnmesse.nl
www.koelnmesse.de
www.tagdesgartens-koeln.com
www.tagdesgartens-koeln.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, tuinbeurs, beurs, show, evenement, tuin, buiten, terras, balkon, decoratie, meubel, meubilair, hangmat, ligstoel, tuinstoel, barbecue, bbq, buitenwonen, tuinmeubel, tuinmeubilair, tuinaccessoire, outdoor, buitenmeubel, buitenmeubilair, award, garden unique, youngstar, jonge designers, prijs, #spoga, #spogagafa, #spoga+gafa

Gerelateerd nieuws
 
Weer groeit woninginrichting flink
lees verder
Laatste badkamertrends
[Sponsored artikel] - Het ontwerpen van een nieuwe badkamer kan best lastig zijn. Hoe zorg je dat deze aansluit bij de laatste trends en tegelijkertijd dermate tijdloos is, dat je er ook over tien jaar nog van geniet?
lees verder
 
Topman Flinders stapt op
lees verder
Interlübke opnieuw failliet
De Duitse meubelfabrikant Interlübke heeft faillissement aangevraagd. Het is de tweede keer sinds 2012 dat het bedrijf in financiële problemen komt.
lees verder
Thierry Leys terug bij Leen Bakker
Thierry Leys, in 2025 opererend als directeur van Leen Bakker België, is begin april bij Leen Bakker Nederland teruggekeerd als sales- en retaildirecteur van de woonwinkelketen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden