Zomerse buitenmeubels van Ethimo

Woensdag 31 juli 2019

De zomer is in volle gang, tijd dus voor outdoormeubelen, zoals die van het Italiaanse Ethimo. De passie voor de (Toscaanse) natuur is de inspiratie voor de meubelen die het bedrijf maakt.
Zomerse buitenmeubels van Ethimo
Zomerse buitenmeubels van Ethimo Zomerse buitenmeubels van Ethimo

Ethimo vult de lounge collectie Grand Life deze zomer aan met een nieuwe lounge stoel (foto 1). In deze stoel worden dezelfde materialen en hetzelfde ontwerp gebruikt als in de rest van de collectie, waardoor comfort volgens het bedrijf hand in hand gaat met esthetiek. Het ontwerp van Christophe Pillet wordt gekenmerkt door zachte kussens en royale vormen. De structuur van de stoel is gemaakt van teakhout met een metalen kern die voor robuustheid en stevigheid zorgt, terwijl het frame van acryltouw, dat zijn onderscheidende kenmerk is, in het onderste deel van de chaise longue is opgenomen.

 

Ribot, de collectie van de hand van designer Marc Sadler, is uitgebreid met een uittrekbare tafel (foto 2). Deze rechthoekige tafel wordt gekenmerkt door de dynamiek van de lamellen, die ook in de stoelen uit de collectie wordt herhaald. Dankzij een speciaal mechanisme in het centrum van de tafel is hij makkelijk uit te trekken zonder instabiel te worden. De Ribot-tafel is 235 cm, maar kan een lengte van 340 cm bereiken.

 

Een nieuwe ronde tafel maakt deel uit van de Knit familie (foto 3), van designer Patrick Norguet. De Knit-tafel is gemaakt van teak en wordt gekenmerkt door de eigentijdse, strakke en essentiële lijnen van de andere tafels in de collectie.

 

Hoewel Ethimo niet als standhouder aanwezig is op Spoga+gafa is het toch mogelijk om een product van het bedrijf in Keulen te gaan zien. De Knit high back armchair is namelijk opgenomen in de 'Trendshow Outdoor Furniture & Decoration and Icons'. Volgens de curatoren van deze show (Design office Branherm + Krumrey) is dit een iconische stoel, die schoonheid en functionaliteit combineert en indoor en outdoor met elkaar vermengt.

 

Ethimo heeft in België vier dealers, in Nederland zes. Het is leverbaar via Arie Tuinarchitectuur, dat een showroom heeft in het ETC Design Center Europe in Culemborg.

 



Links

www.arietuinarchitectuur.nl
www.etcdesigncenter.nl
www.ethimo.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, tuinbeurs, beurs, show, evenement, tuin, buiten, terras, balkon, decoratie, meubel, meubilair, hangmat, ligstoel, tuinstoel, buitenwonen, tuinmeubel, tuinmeubilair, tuinaccessoire, outdoor, buitenmeubel, buitenmeubilair, #spoga, #spogagafa, #spoga+gafa, #arietuinarchitectuur, #ethimo, #etcdce, #etcexpo, #etcdesigncenter, #etcdesigncentereurope

Gerelateerd nieuws
Ethimo toont Ginko en Reef
Voor het zomerseizoen van 2027 komt Ethimo onder andere met de Ginko-parasol van Studio Zanellato/Bortotto en het Reef-ligbed van Ethimo Design Studio. Beide ontwerpen combineren teak met textiel of vlechtwerk.
lees verder
Nieuwe topman Bolia
Ceo Lars Lyse Hansen van het meubelmerk Bolia vertrekt op 31 augustus 2027 na meer dan 21 jaar aan het roer. Huidig operationeel directeur Thomas Bendiks Lauridsen volgt hem op.
lees verder
Rupert & Rupert introduceert Soof
Rupert & Rupert breidt de collectie uit met Soof, een nieuwe eetkamerstoel en bijpassende eetbank. Afgeronde vormen, een volledig gestoffeerde afwerking en verschillende combinatiemogelijkheden staan centraal in het ontwerp.
lees verder
Design Post Keulen krijgt dubbelrol
Design Post Köln maakt in 2026 deel uit van zowel Orgatec als Idd Cologne. De designlocatie wordt een extra presentatielocatie voor Orgatec en vormt het centrale vertrekpunt van het stedelijke concept van Idd Cologne.
lees verder
Fest lanceert bijzettafel Otto
Fést werkt voor de nieuwe bijzettafel Otto samen met het Duitse ontwerpduo Haus Otto. Het sculpturale ontwerp is volledig uitgevoerd in roestvrij staal.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden