Zeegers na ruim 70 jaar failliet

Woensdag 08 juli 2026

Aan een lange geschiedenis in de Nederlandse bodyfashionbranche is een einde gekomen. C. Zeegers Mode Agenturen, handelend onder de naam Zeegers Fashion Specialities, is failliet verklaard.
Zeegers na ruim 70 jaar failliet

Photo by Vladimir Yelizarov

Het familiebedrijf C. Zeegers Mode Agenturen werd in 1955 opgericht en groeide uit tot een bekende agentuur voor internationale merken op het gebied van lingerie, nachtmode, badmode en beenmode. Volgens de Kamer van Koophandel werkten er vijf mensen.

Gestart in Wassenaar en laatstelijk vanuit Valkenburg vertegenwoordigde Zeegers jarenlang merken als Felina, Conturelle, Féraud Paris, Rösch, Calida, Joop!, Janira en eerder ook Move, Pompadour en Lascana. De collecties werden geleverd aan zelfstandige lingeriespeciaalzaken en andere modewinkels in Nederland en België.

Op de bedrijfswebsite werd kort voor het faillissement nog aangekondigd dat werd gewerkt aan een vernieuwde website onder de naam Zeegers Fashion Specialities, waarbij werd benadrukt dat de vertrouwde dienstverlening zou blijven bestaan.

Het faillissement betekent het einde van een onderneming die ruim zeven decennia actief was als importeur en agent van Europese bodyfashionmerken. Of een doorstart mogelijk is, zal afhangen van de inspanningen van de curator en eventuele belangstelling van overnamekandidaten.

De curator is Edward C. van Lent, werkzaam bij TeekensKarstems Advocaten Notarissen uit Leiden. T: +31 71 5358000, M: +31 (0)6 5315 8957 E: vanlent@tk.nl



Links

www.zeegers.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, bodyfashion, lingerie, nachtmode, badmode, beenmode, failliet, faillissement,bankroet, sanering, herstructurering, faling, boeken neerleggen, insolventie, doorstart, overname, 27056836, #zeegersmodeagenturen, #zeegersfashionspecialities, #felina, #conturelle, #feraudparis, #roesch, #calida, #joop!, #janira, #move

Gerelateerd nieuws
Nieuwe Barbistro bij Kazerne
Kazerne in Eindhoven opent op zaterdag 17 oktober een nieuwe Barbistro. Het vernieuwde interieur is ontworpen door Daphnalaurens en Dick Spierenburg. De opening valt samen met Dutch Design Week.
lees verder
 
Vertrouwen centraal op Heimtextil
lees verder
Hospitality modellen Keijser&Co
Keijser&Co heeft zijn meubelcollectie uitgebreid met meer dan 70 nieuwe hospitality modellen en een compleet slaapkamerconcept geïntroduceerd. Beide collecties werden tijdens Hospitality Expo in Grave gepresenteerd.
lees verder
Awards voor innovatie en vernieuwing
Modint trapt zoektocht af naar textielpioniers van de toekomst met extra ruimte voor vernieuwend ontwerptalent.
lees verder
Maiburg wint In Award 2026
Maiburg is tijdens Festival Interieur op 2 oktober uitgeroepen tot Meest Inspirerende Merkpartner 2026. De bezoekers van het evenement in Waalwijk kozen de winnaar.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden