Xooon opent in Annecy

Donderdag 15 mei 2025

Het Nederlandse meubelmerk Xooon heeft zijn eerste winkel geopend in de Franse Alpen. De vestiging in Annecy markeert een nieuwe stap in de Europese groei van het merk.
Xooon opent in Annecy

Xooon, onderdeel van de Habufa Group, heeft een nieuwe winkel geopend in het Franse Épagny-Metz-Tessy, net buiten Annecy. Met 380 m² winkelruimte presenteert het merk er zijn kenmerkende, eigentijdse meubels – van Scandinavisch tot Japandi – in zorgvuldig gestylde sferen.

 

De winkel wordt gerund door de Berthod Group, die in de regio al actief is met Xooons zustermerk H&H. Drie adviseurs staan klaar voor persoonlijk advies en begeleiding op maat. Elk meubelstuk kan aangepast worden in materiaal en uitvoering, met oog voor detail en design.

 

Volgens Xooon is de winkel in Annecy een 'tempel van eigentijds design' en richt het zich op klanten die creatieve vrijheid willen in hun interieur. De meubels van het merk, zoals de Bellagio-bank (foto 1) en Dante-stoelen zijn er opgesteld in realistische settings. De opening past in Xooons strategie om verder te groeien in Frankrijk, waar het merk sinds 2011 actief is. Inmiddels zijn er zeventien winkels open, allemaal met het doel om designmeubels toegankelijk te maken voor een breed publiek.



Links

www.habufa.nl
www.xooon.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, meubel, zitmeubel, fauteuil, stoel, zetel, margriet, sanoma, habufa, henders + hazel, henders, hazel, xooon, retail, concept, winkel, winkelmerk

Gerelateerd nieuws
Gietvloer basis stijlvol interieur
[Sponsored artikel] - Woonruimtes zijn de plek om tot rust te komen. Een strakke en naadloze vloer wint daardoor aan populariteit. Niet alleen vanwege praktisch gemak, maar vooral om de sfeer die zo’n vloer brengt.
lees verder
Hotel met beleving
In het nieuwe hotel The Ostendian in Oostende staat beleving centraal in het zorgvuldig ontworpen interieur.
lees verder
 
2e winkel VidaXL
lees verder
Innovatie op Future Lighting 2025
Op 19 en 20 november vindt in Evenementenhal Gorinchem de vierde editie plaats van Future Lighting, een kennis- en netwerkevent voor de lichtindustrie in Nederland en Vlaanderen.
lees verder
Generatiewisseling
Bij het Italiaanse weefbedrijf Rubelli heeft de nieuwe generatie de leiding overgenomen van het bedrijf.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden