Xooon opent in Annecy

Donderdag 15 mei 2025

Het Nederlandse meubelmerk Xooon heeft zijn eerste winkel geopend in de Franse Alpen. De vestiging in Annecy markeert een nieuwe stap in de Europese groei van het merk.
Xooon opent in Annecy

Xooon, onderdeel van de Habufa Group, heeft een nieuwe winkel geopend in het Franse Épagny-Metz-Tessy, net buiten Annecy. Met 380 m² winkelruimte presenteert het merk er zijn kenmerkende, eigentijdse meubels – van Scandinavisch tot Japandi – in zorgvuldig gestylde sferen.

 

De winkel wordt gerund door de Berthod Group, die in de regio al actief is met Xooons zustermerk H&H. Drie adviseurs staan klaar voor persoonlijk advies en begeleiding op maat. Elk meubelstuk kan aangepast worden in materiaal en uitvoering, met oog voor detail en design.

 

Volgens Xooon is de winkel in Annecy een 'tempel van eigentijds design' en richt het zich op klanten die creatieve vrijheid willen in hun interieur. De meubels van het merk, zoals de Bellagio-bank (foto 1) en Dante-stoelen zijn er opgesteld in realistische settings. De opening past in Xooons strategie om verder te groeien in Frankrijk, waar het merk sinds 2011 actief is. Inmiddels zijn er zeventien winkels open, allemaal met het doel om designmeubels toegankelijk te maken voor een breed publiek.



Links

www.habufa.nl
www.xooon.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, meubel, zitmeubel, fauteuil, stoel, zetel, margriet, sanoma, habufa, henders + hazel, henders, hazel, xooon, retail, concept, winkel, winkelmerk

Gerelateerd nieuws
 
Omzetgroei Jysk
lees verder
 
High-end design op Spoga+gafa
lees verder
Contractmarkt op Meubelbeurs
De Meubelbeurs Brussel (2-5 november), zet een volgende stap in haar ontwikkeling en richt zich steeds nadrukkelijker ook op andere doelgroepen binnen de interieurbranche. Met name de hospitality- en projectmarkt krijgen in 2025 een prominente plek.
lees verder
Commissaris EK retail
Er zijn diverse wijzigingen doorgevoerd bij EK Retail. Zo treedt Johan Vlassak toe tot Raad van Commissarissen van EK Retail.
lees verder
 
Faillissement Carpetright NL
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden