Wow in Woonindustrie

Woensdag 31 januari 2018

Op dinsdag 6 februari 2018 presenteren Inretail en BNS Crisp samen met interieurarchitect Michiel de Zeeuw de Wow!
Wow in Woonindustrie

De Wow, Way of Working, is opgesteld om een positieve samenwerking tussen stylisten en retailers in de woonbranche te stimuleren. Beide partijen kunnen inspelen op de consumentenbehoefte van persoonlijke aandacht, professioneel advies en optimale service. Samen kunnen ze dat nog beter. Een goede samenwerking tussen retailer en stylist biedt nieuwe kansen: winst op vele fronten!

Op 6 februari om 11:15 uur in het Atrium van de Woonindustrie in Nieuwegein worden de zeven vuistregels volgens de Wow gepresenteerd. Michiel de Zeeuw, bekend van Rtl Woonmagazine, interviewt een retailer en stylist over de Wow. Ook kunnen er vragen over de Wow gesteld worden aan Yvonne Kleber (Bns Crisp) en Anna Hutten (Inretail). De toegang is gratis.

Deze presentatie valt samen met de voorjaarseditie van de Vakbeurs: vier dagen van zondag 4 tot en met woensdag 7 februari.

 



Links

www.bnscrisp.nl
www.inretail.nl
www.dewoonindustrie.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, trademart, trade mart, bed, boxspring, meubel, tafel, salontafel, slaap, slapen, nacht, verlichting, licht, interieurbekleding, interieurstof, stof, meubelstof, interieurtextiel, meubelstoffen, vloer, tapijt, karpet, kleed, schommelstoel, stoel, fauteuil, bank, zitmeubel, kast, stoel, fauteuil, dressoir, #Droomindustrie, #Woonindustrie, #DeWoonindustrie, #inretail, #homeliving, #bnscrisp

Gerelateerd nieuws
Thonet introduceert 521 draaistoel
Tijdens Orgatec 2026 presenteert Thonet de nieuwe 521 draaistoel van ontwerper Marco Dessí. Hierin worden een huiselijke uitstraling met de functionele eisen van flexibele werk- en vergaderomgevingen gecombineerd.
lees verder
Goede dakisolatie, minder stookkosten
[Sponsored artikel] - Je zet de verwarming aan, maar het blijft toch fris in huis. Herkenbaar? De kans is dan groot dat het dak niet goed geïsoleerd is en stook je de verwarming heel inefficiënt.
lees verder
 
Eerste Trendz/Showup in startblokken
lees verder
Tegels kiezen met karakter en sfeer
[Sponsored artikel] - Tegels zijn als vloerbedekking een essentieel onderdeel van je interieur. Wil je dat je huis een karakteristieke uitstraling krijgt? Dan is het kiezen van de juiste tegels cruciaal. Maar waar begin je?
lees verder
De Munk naar De Woonindustrie
De Munk Carpets kiest voor De Woonindustrie als nieuw platform om haar karpetten te presenteren, in samenwerking met drie meubelmerken.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden