Woonindustrie Vakdagen 2015

Vrijdag 12 december 2014

Dit jaar vinden de Woonindustrie Vakdagen plaats van zondag 8 tot en met woensdag 11 februari 2015; maar liefst vier dagen vol noviteiten in het voormalige Home Trade Center.
Woonindustrie Vakdagen 2015

In de Woonindustrie vindt u interieurprofessionals op het gebied van meubels, slapen, textiel, verlichting, advies en accessoires. Vorig jaar onderging het HTC een metamorfose, zowel qua uiterlijk als qua concept. De hal is omgebouwd tot galerie waarin standhouders exposeren. In het Atrium staan stijlkasten waarin exposanten hun producten etaleren en er is werkruimte voor stylisten. Op de designafdeling op de eerste etage staan merken zoals Label en The Woolstudio en er is de hippe Keet voor een hapje en een drankje. Ook is op de eerste etage Het Lab gevestigd met het programma Loft4Brands. Hier kan in 3D geëxperimenteerd worden met nieuwe meubels in de eigen ruimte.

 

Dit jaar pakt De Woonindustrie op dinsdag 10 februari uit met een lezing van Philippe Thonet over Thonet en de Bauhaus-periode. De beursdagen zijn, net als in voorgaande jaren, exclusief voor vakbezoekers. 

 

Meer informatie over de aankomende Vakdagen en de exposanten vindt u binnenkort in de 02/03-editie van Ons Huis. Daar zullen ook de openingstijden vermeld worden. 

Tijdens en rondom de feestdagen is de Woonindustrie gesloten op donderdag 25 december, vrijdag 26 december, maandag 29 december (géén marketday), woensdag 31 december, donderdag 1 januari en vrijdag 2 januari.

 

 



Links

www.dewoonindustrie.nl

Tags

Woonindustrie, Home Trade Center, HTC, Nieuwegein, Vakdagen, voorjaarsshow, voorjaarsbeurs, Woon Event, woonevent, interieur, centrum, trade mart, meubel, decoratie, woonaccessoire, bed, boxspring, textiel, design, verlichting

Gerelateerd nieuws
Dolly by Rupert & Rupert
Rupert & Rupert presenteert tijdens de Excellent Woonbeurs 2025 het nieuwe model Dolly. De collectie met zachte, organische lijnen, wordt getoond in de stand van ontwerper Daniela Cupello.
lees verder
Stijlvol en ontspannen slapen
Suite702 lanceert satijnen bedtextiel in tien rijke kleuren met een delicate matte glans.
lees verder
Kunstwerk van restmateriaal
Wat als restmateriaal een tweede leven krijgt? Voor Yumeko en kunstenares Edith Beurskens was dat het uitgangspunt van een bijzondere samenwerking. Vanuit Yumeko’s nieuwste hennepcollectie ontstond een handgemaakt kunstwerk dat de kracht van natuurlijk materiaal, ambacht en aandacht viert.
lees verder
Heimtextil als hulpmiddel
Voor interieurontwerpers biedt de Heimtextil in 2026 een indeling gebaseerd op het type product dat wordt aangeboden, om nog betere vergelijkingen te maken.
lees verder
 
Poezie in klei en licht
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden