Woonindustrie: here to stay

Dinsdag 19 november 2024

Van 9 tot 12 februari 2025 vinden in De Woonindustrie in Nieuwegein opnieuw de voorjaarsvakdagen plaats. Ditmaal krijgt het slaapcollectief extra aandacht.
Woonindustrie: here to stay

Het zijn uitdagende tijden voor de interieurbranche, waarin vakbeurzen wegvallen en bedrijven onzekerheid ervaren. Juist nu wil De Woonindustrie een rots in de branding zijn. Met als boodschap ‘We are here to stay!’ toont de organisatie de blijvende ambitie om fabrikanten, merken, retailers, interieurprofessionals, de projectmarkt en consumenten te ondersteunen en inspireren.

 

Opnieuw presenteert De Woonindustrie tijdens de Voorjaarsvakdagen een breed scala aan exposanten. Naast de nieuwste ontwikkelingen in de branche krijgt het speciale slaapconcept Dromenland extra aandacht. Hier komen beddenfabrikanten, merken in bedtextiel en andere slaapproducten samen om de focus te leggen op innovaties binnen het thema nachtrust. Voor merken die deel willen uitmaken van dit collectief heeft De Woonindustrie een speciale aanbieding beschikbaar, klik hiervoor op deze link.



Links

www.dewoonindustrie.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, retail, stylist, binnenhuisarchitect, design, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, marketday, vakdagen, najaarsvakdagen, #awards, #woonindustrie, #dwi, #dewoonindustrie, #dwivakdagen, #voorjaarsvakdagen,

Gerelateerd nieuws
5.500 bezoekers Trendz
De najaarseditie van Trendz bracht bijna 5.500 professionals uit de retail- en interieurbranche samen. Ondanks de uitdagende marktomstandigheden wist de beurs volgens de organisatie haar positie als inspiratie- én inkoopmoment te behouden.
lees verder
Beste scores in woonbranche
Auping, Ikea en Hornbach zijn de supersterren in een onderzoek binnen de woonbranche. Deze partijen hebben de beste positionering en scoren hoog op de waardestrategieën ‘beste proces’, ‘beste product’ en ‘beste service’.
lees verder
 
Opening nieuw kantoor EK
lees verder
Plannen voor woningruil dit jaar?
[Sponsored artikel] - Wil je dit jaar graag op vakantie, maar heb je niet veel geld om een vakantie te betalen? Dan is een woningruil misschien interessant voor je.
lees verder
Nieuwe directeur Van Landschoot
Het Belgische familiebedrijf Van Landschoot viert op 2 september 2025 zijn 100-jarig jubileum. Tegelijkertijd start Dieter Verschuere officieel in zijn nieuwe functie als commercieel directeur.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden