Woonindustrie deelnemers bekend

Dinsdag 25 augustus 2015

De deelnemers van de Woonindustrie zijn bekend gemaakt. Een aantal nieuwe namen en ook de terugkeer van een oude bekende: Gealux.
Woonindustrie deelnemers bekend
Woonindustrie deelnemers bekend

De vakbeurs wordt zoals bekend van 14 t/m 16 september in Nieuwegein gehouden. Op dit moment tellen we ruim 110 exposanten, waarbij de deelnemers aan de sneak-preview van de Droomindustrie (zie onderstaande link naar artikel op Interieurjournaal.com) niet allemaal zijn meegerekend, wat ook geldt voor exposanten op het Designplatform.

 

Al met al zullen er een kleine 150 exposanten staan, waaronder dus nieuwkomer Gealux. Een paar weken geleden lieten we al weten welke andere nieuwe deelnemers naar het interieurcentrum zijn gekomen (zie ook de onderstaande link)

 

Bloqq, Left Label, Masterlight, Nouvion, het Lichtlab, en Winter Creations zijn tijdelijke deelnemers.

De lijst met exposanten is te vinden bij dit artikel en hier eventueel te downloaden.

 

Inmiddels is overigens ook de datum voor de vakbeurs in het voorjaar van 2016 bekend gemaakt: 15, 16 en 17 februari.

 



Links

www.woonindustrie.nl
www.interieurjournaal.com/nieuwe-exposanten-bij-woonindustrie/
www.interieurjournaal.com/droomindustrie-sneakpreview-in-woonindustrie/
www.gealux.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, slapen, slaap, slaapkamer, droomindustrie, woonindustrie, HTC, Home Trade Center, beurs, show, event, evenement, trade mart, vakbeurs, vakevenement, vakevent, woonevent, woonbeurs, bed, overtrek, boxspring, meubel, tafel, zitmeubel, kast, bijzettafel, salontafel, kapstok, stoel, eetkamer, fauteuil, dressoir, trends, milaan, woontrends, interieurtrends

Gerelateerd nieuws
 
Heimtextil ziet huis als rustpunt
lees verder
Nieuw perspectief op de Ambiente
Ambiente 2027 scherpt focus op interieur en contractmarkt met veel activiteiten op de beursvloer.
lees verder
Polspotten kiest nieuwe koers
Polspotten bestaat 40 jaar en grijpt het jubileum aan voor een nieuwe fase. Het Amsterdamse designmerk krijgt een nieuwe ceo, zet sterker in op e-commerce en sluit eind oktober zijn brand store aan de Westerstraat.
lees verder
 
Nieuwe ambassadeurs Incoda
lees verder
Vertrek De Coene bij Belgian Bedding
Tom De Coene legt op 11 september zijn functie als general manager van de beddenfirma Belgian Bedding neer.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden