Wirwar van Vos voor Moooi

Vrijdag 18 december 2020

Studio Roderick Vos presenteert een nieuwe collectie digitaal ontworpen vloerkleden. De Ravel collectie is een samenwerking van Claire Vos met Moooi Carpets.
Wirwar van Vos voor Moooi
Wirwar van Vos voor Moooi Wirwar van Vos voor Moooi Wirwar van Vos voor Moooi

Gescheiden garens in meerdere tinten en kleuren worden gesorteerd en opnieuw gerangschikt in de Ravel-collectie van digitaal ontworpen tapijten voor Moooi Carpets. De Ravel-collectie is volgens Studio Roderick Vos het resultaat van onderzoek waar geprinte illusie en de realistische textuur van textiel bij elkaar komen. De kleurvermenging en verlopen geven deze eigentijdse collectie de typische Claire Vos-signatuur.

 

Het bedrukte tapijt Un-Roll oogt alsof een los geweven textieldoek wordt afgerold en gesneden. Filamenten zijn opgerold en de gekleurde lijnen zijn zorgvuldig gerangschikt in een organisch gevormd tapijt. Het tapijt is asymmetrisch en beschikbaar in 200 X 267 cm en 300 X 400 cm. Het kleurenschema van de collectie is genoemd naar de vier seizoenen, Un-Roll is beschikbaar in Autumn (foto 1) en Winter (foto 2). 

 

Re-Mingle toont gerafelde en gevouwen garens die samenkomen in de vorm van een textieleiland. Het eilandvormige karpet is 200 X 267 cm of 300 X 400 cm. Net als Un-Roll is het tapijt verkrijgbaar in laagpolig polyamide, zacht garen polyamide of wol. Re-Mingle is er in de uitvoeringen Spring (foto 3) en Summer (foto 4).



Links

www.moooicarpets.com
www.roderickvos.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, residentieel, project, design, vloer, tapijt, karpet, polyamide, wol, #moooi, #studioroderickvos, #clairevos

Gerelateerd nieuws
Trendz: variatie voor inspiratie
[Sponsored artikel] - Ontdek tijdens Trendz Najaar 2025 in de Evenementenhal in Gorinchem de kracht van variatie voor inkoop en inspiratie: voor ieder wat wils.
lees verder
Belang duurzaamheid voor klant
Steeds meer consumenten vinden duurzaamheid belangrijk bij hun aankoopbeslissing. Dat is een kans voor de hele sector: van retailer tot producent. Reden voor brancheorganisaties Inretail en Modint voor een campagne die feiten over duurzaamheid scheidt van fabels.
lees verder
Uitbreiding Ikea in China
Ingka Group, de grootste Ikea-retailer, heeft officieel zijn online winkel op JD. com gelanceerd, met als doel meer mensen in China te bereiken met zijn aanbod en kennis op het gebied van woninginrichting.
lees verder
Digitaal Product Paspoort
Beaulieu International Group en Digimarc demonstreren digitale watermerken als schaalbare oplossing voor digitale productpaspoorten in de vloerenindustrie.
lees verder
Lego interieurcollectie
H&M Home en Lego Group slaan de handen ineen voor een verrassende samenwerking: een interieurcollectie speciaal voor kinderkamers. De Lego H&M Home Collection is in de VS en UK al verkrijgbaar.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden