Winter Creation vanaf 1 juli rechtstreeks in Benelux

Vrijdag 04 juli 2014

Winter Creation GmbH zet vanaf 1 juli 2014 de distributie van haar merken in de Benelux in eigen regie voort. Daarmee komt een einde aan de jarenlange samenwerking met de firma Verjans in Wommelgem/België, verkooppartner voor Winter Creation in Nederland.
Winter Creation vanaf 1 juli rechtstreeks in Benelux

Bekende Winter Creation GmbH merken zijn: alcantara®, kavallerietuch®, decovin®, montoro®, microweb®, micropore® en winter-home®. Van 14 - 16 september stelt Winter haar nieuwe Winter Home Collectie 2014/2015 in het ETC Expo in Culemborg- stand 27A- aan u voor. 

 

Leder en leatherlikes

Winter Creation GmbH is een dochterfirma van de Zwitserse Winter Creation AG en lid van de Winter Gruppe die sinds haar oprichting in 1892 een dragende rol speelt in de Europese lederhandel. In het begin was het alleen echt leer voor allerlei gebruiksdoeleinden, maar vandaag de dag zijn zij ook specialist in Leatherlikes.

 

Aanspreekpersonen

De heer Jeffrey Kerkhof als salesmanager Nederland blijft ook in de toekomst de aanspreekpersoon voor Winter Creation (Jeffrey Kerkhof: +31 (0)6 53 78 89 68 of jeffrey.kerkhof@winter-creation.com).

De firma Delfosse is de nieuwe distributeur voor België (Guy Delfosse: +32 (0)2 465.54.44 of guy.delfosse@delfosse-passiondeco.be).

Verjans doet enkel prospectie bij architecten en meubelindustrie. Naast Winter-Creation blijft Verjans de tapijtcollecties Mid, Van Besouw en Jacaranda vertegenwoordigen in België en Luxemburg (Verjans telefoon +32 (0)3 360.28.80 of verjans@verjans.be).

 



Links

www.winter-creation.com
www.winter-home.com

Tags

leder, leer, leatherlikes

Gerelateerd nieuws
Jubileum behangcollectie
Eijffinger introduceert de nieuwe behangcollectie Magnifique, een collectie die in samenwerking met het Mauritshuis tot stand is gekomen ter gelegenheid van het 150-jarig jubileum van het merk.
lees verder
Hout maakt gelukkig
Ons brein houdt van hout, zo blijkt uit neurowetenschappelijk onderzoek dat recent is uitgevoerd en door brancheorganisatie Fedustria naar buiten is gebracht.
lees verder
 
Heimtextil Trends 26/27
lees verder
 
Beurstrio presenteert plannen
lees verder
Groei detailhandel in juli
De Nederlandse detailhandel zet 5% meer om in juli, ook de winkels in woninginrichting laten een duidelijke groei zien.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden