Winnaars NK Parketleggen 2014 ook bekend

Donderdag 10 april 2014

Gisteren zijn in Gorinchem de prijswinnaars bekendgemaakt van het Nederlands Kampioenschap Parketleggen. De wedstrijd, die net als het NK Woningstofferen tijdens de Vakdagen Parket & Woninginrichter plaatsvond, kende dit jaar een noviteit: zowel de junioren (tot 25 jaar) als de senioren moesten dezelfde opdracht maken.
Winnaars NK Parketleggen 2014 ook bekend

Nog een opvallendheid aan de opdracht van dit jaar: het bord in traditioneel tapis moest deels gelakt en deels geolied zijn. Daardoor krijgt het patroon een driedimensioneel effect, wat meteen ook de moeilijkheid was. Om dit goed onder de knie te krijgen, volgden de deelnemers een workshop bij sponsor Ursa Paint.

Uiteindelijk bleek dat Alfred Houter (Houters Hout in Spanbroek) de eerste prijs bij de senioren behaalde. Saar Berks (Han Dorenbos, Parket van de meubelmaker in Rotterdam) werd tweede en Jan Nieuwland van De Parketlegger uit Heerenveen) derde. Bij de junioren werd Joey Leenders van BRN Parket uit IJsselstein de winnaar.



Links

www.interieurjournaal.com/hein-jan-mijnten-wint-nk/
www.evenementenhal.nl/gorinchem
www.erkendestoffeerder.nl
www.ocs-interiors.nl
www.tebbenhoff.nl
www.vanmalestijn.nl

Tags

vloeren, woningstofferen, parket, woninginrichter

Gerelateerd nieuws
Interieurafwerking zit in details
[Sponsored artikel] - Het verschil tussen een amateuristisch en professioneel interieur zit vaak in kleine details die het echt helemaal afmaken en die ervoor zorgen dat de totale beleving stijgt.
lees verder
Circulair collectief voor kantoren
Negen bedrijven hebben zich verenigd in Captains of the New Industry. Het nieuwe collectief wil opdrachtgevers, architecten en ontwerpers eenvoudiger toegang bieden tot circulaire oplossingen voor kantoorinrichting.
lees verder
 
Flanders Flooring Days groeit
lees verder
Traprenovatie met Marmoleum
Vicstairs introduceert Linostairs: nieuw trapconcept brengt Marmoleum naar de trap. Een innovatieve combinatie van hout en linoleum biedt nieuwe mogelijkheden voor renovatie- en nieuwbouwprojecten.
lees verder
Veel nieuws over Incoda 2026
Van 21-23 september 2026 komt de interieurbranche samen op Incoda in Gorinchem. Tijdens deze 3 dagen zie je de nieuwste collecties, kleuren en materialen om je advies, showroom, studio of projecten klaar te maken voor het nieuwe seizoen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden