Winnaars Carpet Design Awards bekend

Maandag 16 januari 2017

Op zondag 15 januari zijn op de Domotex in Hannover de acht winnaars van de Carpet Design Awards bekend gemaakt.
Winnaars Carpet Design Awards bekend

De winnaars werden voor het twaalfde achtereenvolgende jaar gekozen uit een lijst van 24 finalisten (te zien in het Innovations@domotex gebied van hal 17), gekozen uit bij de eerste 386 inzendingen uit 21 landen in acht categorieën
 
Onder het voorzitterschap van tapijtontwerpster Stephanie Odegard uit New York, beoordeelde de jury tapijten en kleden op het gebied van design en design concept, materialen, uitvoering, textuur, structuur en kwaliteit, evenals duurzaamheid en branding.
 
1. Best Studio Artist Ontwerp: "Vlisco Recycled" door Simone Post.
2. Best Modern Design Superior: "Super Moon" door Sterling Rugs;
3. Best Modern Design Deluxe: "Summit" door Wool and Silk Rugs;
4. Best Traditional Ontwerp: "Vase Green" door Ayka Design;
5. Best Transitional Ontwerp: "Shiraz sabz" door Hossein Rezvani;
6. Best Flat Weave Ontwerp: "Scandinavian Flatweave 2" van Rug & Kilim;
7. Best Modern Collection: "Unstring by Kavi" van Jaipur Rugs;
8 .Beste Transitional Collection: "Alasht collectie" van Edelgrund.

Het bezoekende publiek heeft ook nog de kans om hun persoonlijke favorieten uit de 24 finalisten te kiezen. De winnaar hiervan wordt nog geëerd met een speciale trofee aan het einde van de show.

 



Links

www.domotex.de
www.messe.de
www.messe.be
www.hannover-beurs.nl
www.hosseinrezvani.com
www.jaipurrugsco.com
www.rugandkilim.com
www.woolandsilkrugs.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloeren, parket, hout, pvc, lvt, vinyl, linoleum, tapijt, karpet, pers, oosterse tapijten, kelims, zieglers, entreemat, mat, entree, deurmat, textiel, bekleding, stofferen, stoffering, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, vakdagen, vakbeurs, #domotex.

Gerelateerd nieuws
Idd Cologne met designfestival
Idd Cologne gaat een samenwerking aan met het nieuwe Design Season Cologne. Samen met Orgatec moet eind oktober 2026 een gezamenlijke designweek ontstaan die de beurs, de stad en de creatieve sector dichter bij elkaar brengt.
lees verder
Wastafel blikvanger badkamer
[Sponsored artikel] - Wanneer je de badkamer gaat inrichten, dan wordt er vooral gedacht aan de indeling, de tegels en hoe het bad of de doucheruimte eruit moet zien. Maar het is de wastafel die je het vaakst gebruikt.
lees verder
Interieurafwerking zit in details
[Sponsored artikel] - Het verschil tussen een amateuristisch en professioneel interieur zit vaak in kleine details die het echt helemaal afmaken en die ervoor zorgen dat de totale beleving stijgt.
lees verder
Circulair collectief voor kantoren
Negen bedrijven hebben zich verenigd in Captains of the New Industry. Het nieuwe collectief wil opdrachtgevers, architecten en ontwerpers eenvoudiger toegang bieden tot circulaire oplossingen voor kantoorinrichting.
lees verder
 
Flanders Flooring Days groeit
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden