Winkel voor dutjes

Woensdag 18 juli 2018

In New York is kortgeleden een bijzondere winkel geopend: The Dreamery, een chique nieuwe matrasshowroom van Casper. Ze verkopen er ook powernaps.
Winkel voor dutjes

Casper startte de beddenwinkel kortgeleden met de verkoop van een dutje van driekwartier voor $ 25, als een promotionele gimmick. In een van de afgeschermde houten ronde 'napping pods' (foto; Casper) op een matras van Casper. Casper is een van de eerste online matrassenleveranciers in een lange rij van soortgenoten.

The Dreamery stelt mensen in staat om tot vier uur lang een hoekje te reserveren om te snoozen, zo meldde The New York Post maandag. Klanten krijgen iets te drinken en gezonde snacks aangeboden (zoals kruidenthee, waterappels en cashewnoten) en daarna een luxe katoenen pyjama en een slaapmasker. Ook kan je je tandenpoetsen en je wassen. Daarna word je onder genot van meditatieve muziek naar de slaapplek geleid.

 



Links

www.bedtraders.com
www.brunobett.de
www.buddysleep.de
www.casper.com
www.comforda.com
www.emma-matras.nl
www.emma-matratze.de
www.evemattress.de
www.hongi.com/de
www.made.com/one
www.mattsleeps.com
www.mister-sandman.de
www.muun.co
www.simbasleep.com
www.simbamatratze.de

Tags

Nieuws, wonen, woon, woning, interieur, inrichting, bed, meubel, slaap, slapen, matras, ledikant, nachtrust, online, woonbranche, e-commerce, woonwinkel, interieurwinkel, e-business, Ecommerce, internet, shop, webshop, retail, winkel, outlet keten, #Bruno, #Buddy, #Casper, #Comforda, #Eve, #Emma, #Matt, #One, #Muun, #Simba, #mistersandman, #hongi, #thedreamery, #dreamery

Gerelateerd nieuws
Positief besluit overname
Orlando Capital mag Kwantum en Homefashion overnemen, zo is vandaag besluiten door de ACM.
lees verder
Nieuwe woonboulevard
Retail Estates start met de bouw van een nieuwe woonboulevard in Kampenhout (VlaamsBrabant, België). De oplevering van het retailpark met een oppervlakte van 20.000 m˛ is voorzien voor eind 2027.
lees verder
Aandacht voor periferie
Woonboulevards verdienen een vaste plek in de Nota Ruimte en die wordt nog gemist door brancheorganisatie Inretail, die een brief met drie aandachtspunten stuurde aan Tweede Kamerleden.
lees verder
Opgeruimd staat netjes!
[Sponsored artikel] - Is het in huis vies of rommelig, dan kom je maar moeilijk tot rust. Doe er regelmatig wat aan, anders verwaarloos je je woning teveel om lekker te kunnen wonen. Maar hoe houd je je huis netjes?
lees verder
Verzoek matrasrecycling
Matrasrecycling Nederland (MRN) vraagt nieuwe Algemeen Verbindend Verklaring aan en breidt Producentenverantwoordelijkheid uit naar alle matrassen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden