Win tapijt in huis

Woensdag 02 juli 2014

Modint - de ondernemersorganisatie van fabrikanten, importeurs, agenten en groothandelaren van kleding, modeaccessoires, (interieur)textiel en tapijt - vraagt aandacht voor een deel- en winactie van 'Het is tijd voor tapijt'.
Win tapijt in huis

 'Iedereen die ook vindt dat Nederland wel wat zachtheid kan gebruiken, kan helpen om Nederland zachter te maken door een video van 'Het is tijd voor tapijt' te delen. De 'delers' maken volgens Modint kans op een mooi, nieuw tapijt voor in huis. De winnaar wordt op 1 juli bekend gemaakt.

 

 

 



Links

www.hetistijdvoortapijt.nl

Tags

vloer, tapijt

Gerelateerd nieuws
Flow Interior en Design Tales samen
Flow Interior en Design Tales, beide actief in de vertegenwoordiging van internationale designmerken in de Benelux, openen per 1 oktober een gezamenlijke showroom. De nieuwe locatie moet dienen als ontmoetingsplek voor interieurprofessionals en hun klanten.
lees verder
 
Meer tapijt op Hometex
lees verder
Meer karpetten op Heimtex
De internationale textielbeurs Heimtextil in Frankfurt groeit uit tot belangrijke hub voor de wereldwijde tapijtindustrie in 2026.
lees verder
Meer bezoekers Woonindustrie
De Najaarsvakdagen bij De Woonindustrie trokken dit jaar meer bezoekers dan eerdere edities. Het interieurcentrum in Nieuwegein vormde begin september opnieuw het startpunt van het interieurseizoen.
lees verder
 
Domotex 2026 breidt uit
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden