Wim Hoefakker overleden

Dinsdag 11 juni 2024

W.A. Hoefakker uit Vleuten, die 30 jaar lang werkzaam is geweest als meubelagent, is vorige week overleden.
Wim Hoefakker overleden

Wim Hoefakker was als meubelagent actief onder de naam WAM International. Hij exposeerde onder meer in het ETC in Culemborg en vertegenwoordigde als agent onder andere de Italiaanse fabrikant Bardi en Chateau d'Ax. Voor het laatstgenoemde merk was ook zijn zoon Willem Hoefakker werkzaam.

De Projectgroep in Woerden, het huidige bedrijf van Willem en waar ook Koen Hoefakker werkt, maakte het overlijden van hun vader bekend: 'Na een intens en mooi leven hebben wij in liefde afscheid genomen van onze, in één woord, fantastische vader, schoonvader, opa en overgroot opa. "je was er een uit duizenden".'

Wim Hoefakker, geboren op 12 augustus 1934 te Utrecht, is 89 jaar geworden. Vandaag, dinsdag 11 juni, is er om 11:00 uur een Eucharistieviering in de Willibrordkerk aan de Ohllaan 34 in Vleuten om afscheid te nemen, de crematie is in familiekring. We wensen de familie alle sterkte toe.



Links

www.deprojectgroep.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, meubelen, overleden, overlijden, gestorven, sterven, heengaan, heengegaan, deceased, dood, rouw, afscheid, personalia, persoonlijkheid, in memoriam, inmemoriam, herinnering, begraven, begrafenis, crematie, cremeren, #herinnering, #overleden, #inmemoriam, #memoriam, #waminternational, #wahoefakker, #wimhoefakker, #hoefakker

Gerelateerd nieuws
Interieurafwerking zit in details
[Sponsored artikel] - Het verschil tussen een amateuristisch en professioneel interieur zit vaak in kleine details die het echt helemaal afmaken en die ervoor zorgen dat de totale beleving stijgt.
lees verder
Extra financiële impuls Leolux
Leolux bundelt krachten met bestaande en een nieuwe investeerder om merkpositie te verstevigen.
lees verder
Flinders gaat verder als Connox
De merknaam Flinders verdwijnt op termijn uit de markt. De Nederlandse online woonwinkel draagt de exploitatie van zijn webshop over aan zusterbedrijf Connox en wordt onderdeel van een Europees merk.
lees verder
Circulair collectief voor kantoren
Negen bedrijven hebben zich verenigd in Captains of the New Industry. Het nieuwe collectief wil opdrachtgevers, architecten en ontwerpers eenvoudiger toegang bieden tot circulaire oplossingen voor kantoorinrichting.
lees verder
 
Consument in juni 2026 nog erg negatief
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden