Willisau neemt Zumsteg over

Woensdag 25 mei 2016

De Zwitserse meubelfabrikant Willisau zal per september land- en branchegenoot Zumsteg overnemen.
Willisau neemt Zumsteg over
Willisau neemt Zumsteg over Willisau neemt Zumsteg over Willisau neemt Zumsteg over

De woonkamer- en tuinmeubelfabrikant Zumsteg (foto 1), deelnemer aan de Spoga+gafa beurs in Keulen in september, zal als merk blijven bestaan en ook de fabriek in Full zal gehandhaafd worden. De administratie en eindmontage verhuizen wel 100 kilometer naar Willisau, naamgever van de tafel- en stoelenfabrikant (foto 2), die ook projectmeubelen levert.

Zowel eigenaar Markus Bischofberger van Zumsteg (foto 3) als ceo Patrick Brunner (foto 4) van Willisau zien de combinatie van de verkoopkracht en het netwerk van Willisau en de efficiënte fabriek van Zumsteg als een ideale combinatie om gezamenlijk verder te kunnen groeien, zo meldde MöbelKultur vrijdag.

 



Links

www.willisauag.ch
www.zumsteg.ch

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, kantoor, meubel, stoel, eetkamer, fauteuil, tafel, bureau, eetkamer, eettafel, outdoor, tuin, buiten, overname, fusie

Gerelateerd nieuws
 
Weer groeit woninginrichting flink
lees verder
Laatste badkamertrends
[Sponsored artikel] - Het ontwerpen van een nieuwe badkamer kan best lastig zijn. Hoe zorg je dat deze aansluit bij de laatste trends en tegelijkertijd dermate tijdloos is, dat je er ook over tien jaar nog van geniet?
lees verder
 
Topman Flinders stapt op
lees verder
Interlübke opnieuw failliet
De Duitse meubelfabrikant Interlübke heeft faillissement aangevraagd. Het is de tweede keer sinds 2012 dat het bedrijf in financiële problemen komt.
lees verder
Thierry Leys terug bij Leen Bakker
Thierry Leys, in 2025 opererend als directeur van Leen Bakker België, is begin april bij Leen Bakker Nederland teruggekeerd als sales- en retaildirecteur van de woonwinkelketen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden