Wijnkrukje Pode op Wall Show

Woensdag 07 september 2016

Pode's Art director Roderick Vos vindt de Bottle Stool van het Nederlandse ontwerpersduo Kranen en Gille een potentiële classic: een duurzaam ontwerp, wars van trends, dat over tien jaar nog uitstekend past in je interieur. Volgende week ook op The Wall Show.
Wijnkrukje Pode op Wall Show
Wijnkrukje Pode op Wall Show Wijnkrukje Pode op Wall Show Wijnkrukje Pode op Wall Show Wijnkrukje Pode op Wall Show

De Bottle Stool (€ 299) is ontworpen door Jos Kranen en Johannes Gille, die elkaar kennen elkaar van de Design Academy in Eindhoven, waar ze in 2004 afstudeerden. In 2007 richtten ze designstudio Kranen/Gille in ‘s-Hertogenbosch op.

“Eigenlijk ontwerpen we nu alles waar je thuis over struikelt”, zegt Jos Kranen met gevoel voor understatement. “In het begin werkten we in feite voor galeries en mensen die zich exclusiviteit kunnen permitteren. Dan weet je dat jouw ontwerp staat te pronken in een loft in New York City met uitzicht op Central Park. Maar ergens is het toch leuker als je iemand in de kroeg tegenkomt die zegt: ‘Héé, dat krukje van jullie, dat heb ik thuis ook staan’. De Bottle Stool kan dan ook overal opduiken waar je ‘m nodig hebt. Hij is verkrijgbaar in vijf kleuren: White, Night, Brick, Forest en Teal.

Het idee voor de Bottle Stool van Pode is thuis ontstaan. Ik hou van een mooi glas wijn en dan heb je iets van een salontafel nodig. Maar die zijn vaak groot en nogal statisch. Bij de Bottle Stool hebben we het blad een stukje verlengd zodat een fles wijn met zijn ziel precies rust op de punt van het onderstel. En ondertussen heb je ook nog ruimte voor twee glazen. Dus eigenlijk is het drie in een: bijzettafel, krukje en wijnhouder. Super functioneel, neemt weinig ruimte in en is heel makkelijk te verplaatsen.”

Pode, een label van Leolux, zal dit product 12-13 september tonen tijdens The Wall Show 2016 in Utrecht aan de A2, dit najaar weer even het designknooppunt van Nederland. In totaal tonen veertien designmerken hier hun meest recente collecties.

 



Links

www.leolux.com
www.pode.nl
www.thewallutrecht.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, project, kantoor, hospitality, beurs, show, huisshow, evenement, tentoonstelling, event, the wall, meubel, verlichting, licht, interieurbekleding, interieurstof, stof, meubelstof, interieurtextiel, meubelstoffen, vloer, tapijt, karpet, kleed, schommelstoel, stoel, fauteuil, bank, kurk, wijnhouder, bijzettafel, merk, label, design

Gerelateerd nieuws
A@W: Regenerative Architecture
Architect@Work keert op 9 en 10 september terug naar Ahoy. De vakbeurs staat dit jaar in het teken van 'Regenerative Architecture' en presenteert opnieuw een selectie van productinnovaties, lezingen en materiaaloplossingen.
lees verder
 
In prijs voor studenten
lees verder
Ontwerpwedstrijd Incoda
Na de succesvolle editie van vorig jaar organiseert de interieurvakevent Incoda ook dit jaar weer een ontwerpwedstrijd voor gevestigde namen en studenten.
lees verder
Innovatieprijs terug op Orgatec
De Innovation Award Architecture+ Office keert terug tijdens Orgatec 2026. De prijs zet opnieuw innovaties voor werk- en projectinrichting centraal. Inschrijvingen zijn geopend.
lees verder
Van ontmoeting naar verdieping
Destination Design 2027 introduceert True Stories: een ode aan de verhalen achter design en een nieuwe ruimtelijke ervaring van Judith Muijs.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden