Whoppah ook naar Duitsland

Zaterdag 20 juni 2020

Binnenkort wordt Whoppah, een marktplaats voor tweedehands interieur en kunst, naast in Nederland en België ook actief in Duitsland.
Whoppah ook naar Duitsland

Whoppah, opgericht in juni 2018 door Thomas Bunnik (ex-Abn Amro, -Pritle, en -BinckBank; foto rechts) en partner Evelien Remmelts (ex-Coebergh PR, Het PR Bureau en Adyen; foto links), ging vorig jaar mei van start in Nederland. In het najaar volgde België.

Whoppah is een platform voor particulieren en voor zakelijke gebruikers zoals meubel- en kunsthandelaren. De laatsten betalen een commissie van 15% van de verkoopopbrengst, voor particulieren is het platform (vrijwel) gratis.

Whoppah onderscheidt zich van Marktplaats door in te zoomen op een niche van eersteklas tweedehands en handgemaakte artikelen voor thuis: van kunst tot koken en van klassiek tot modern. Je kunt binnen een minuut een advertentie aanmaken. En het is niet zoals Catawiki een veilingsite, hoewel je wel op items een bod kan uitbrengen.

Woonwinkels kunnen er ook hun online verkochte retouren en showroommodellen verkopen. Whoppah stelt dit te doen vanuit de de missie om hergebruik te stimuleren. Deze zomer volgt er dus uitbreiding naar Duitsland. De app zal daarvoor echter niet in het Duits vertaald worden. Whoppah denkt dat Duitsers ook prima met Engels uit de voeten kunnen.



Links

www.whoppah.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, woonartikel, economie, webwinkel, online, webshop, internet, winkel, retail, shop, marktplaats, outlet, #whoppah, #marktplaats, #catawiki

Gerelateerd nieuws
Amable collectie in ontwikkeling
De Amable collectie van Paola Lenti, ontworpen voor Víctor Carrasco Office, maakt al jaren deel uit van het assortiment. De zitcollectie voor binnen en buiten is stapsgewijs uitgebreid.
lees verder
 
Remco de Groot verlaat Lightboxx
lees verder
Japandi keuken: rustig en functioneel
[Sponsored artikel] - Interieurtrends komen en gaan, maar sommige stijlen blijven langer. Zoals de Japandi stijl. Deze combinatie van Japans en Scandinavisch design wint al jaren aan populariteit, ook voor keukens.
lees verder
Nieuwe editie Hospitality Design Days
Van 9 t/m 11 februari wordt de derde editie van de Hospitality Design Days (HDD) georganiseerd in Culemborg, met de deelname van 15 Nederlandse merken.
lees verder
 
Akoestische Thonet stoelen
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden