What? Something Vadain Else!

Donderdag 05 november 2015

Vanaf vorige maand is raamdecoratie leverancier Vadain bezig haar dealers te interesseren voor iets anders. What? Something Vadain Else.
What? Something Vadain Else!
What? Something Vadain Else! What? Something Vadain Else! What? Something Vadain Else! What? Something Vadain Else! What? Something Vadain Else!

Vadain Else (door Vadain geschreven als Vadain | else) is een collectie met uitgesproken dessins en veel kleurtinten per kwaliteit. De collectie bestaat uit 56 stalen met 1.560 referenties. Ongeveer de helft bestaat uit transparanten en de andere helft uit uni’s, jacquard- en veloursstoffen.

Deze nieuwe collectie is een aanvulling op het huidige aanbod gordijnstoffen. Met deze uitbereiding stelt zij haar dealers, die werden betrokken bij de totstandkoming van Vadain Else, dus in staat om een grotere groep consumenten te bedienen.  Vadain Else is met verkoopadviesprijs inclusief confectie van € 45,00 tot 139,95 qua niveau een treetje hoger gesegmenteerd dan de bestaande collectie die van € 19,95 tot 59,95 loopt.

Vadain heeft de stoffen voor deze collectie ingekocht bij onder meer het Duitse Jab Anstoetz. De collectie heeft echter niets te maken met de Jab collecties die de Belgische en Nederlandse vestigingen in Zaventem respectievelijk Zoetermeer voeren. Het is een geheel eigen palet van exclusieve kwaliteiten, kleuren en dessins samengesteld uit stoffen van de verschillende leveranciers. Deze nieuwe collectie wordt onder de naam Vadain Else gevoerd en komt dus naast het bestaande Vadain assortiment te staan.

Vadain vervolgt zeker met deze Vadain Else de koers door de verkopende winkels op alle mogelijke vlakken te ondersteunen. Met fraaie fotografie (zie afbeeldingen), moodboards, advertentiemateriaal en content voor website en social media. Ook belooft het bedrijf uit Genemuiden een andere, ruime marge en voorziet het naast de combinatie van stof en confectie ook in gratis bezorging en biedt het gemak aan de dealer door ondersteunende software.

 

Making of de collectie? Zie de video (02:30)!

 



Links

www.vadain.nl/vadain-else-collectie/
www.vadain.nl
www.jab.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, stoffeer, stoffering, stoffeerder, raam, venster, raamdecoratie, interieurbekleding, raambekleding, stof, weefstof, confectie, gordijn, gordijnstof, interieurstof, drukstof, verduister, verduisterend, zonwering, woonaccessoire

Gerelateerd nieuws
Idd Cologne met designfestival
Idd Cologne gaat een samenwerking aan met het nieuwe Design Season Cologne. Samen met Orgatec moet eind oktober 2026 een gezamenlijke designweek ontstaan die de beurs, de stad en de creatieve sector dichter bij elkaar brengt.
lees verder
 
Ruimtelijk manifest
lees verder
Wastafel blikvanger badkamer
[Sponsored artikel] - Wanneer je de badkamer gaat inrichten, dan wordt er vooral gedacht aan de indeling, de tegels en hoe het bad of de doucheruimte eruit moet zien. Maar het is de wastafel die je het vaakst gebruikt.
lees verder
Interieurafwerking zit in details
[Sponsored artikel] - Het verschil tussen een amateuristisch en professioneel interieur zit vaak in kleine details die het echt helemaal afmaken en die ervoor zorgen dat de totale beleving stijgt.
lees verder
Flinders gaat verder als Connox
De merknaam Flinders verdwijnt op termijn uit de markt. De Nederlandse online woonwinkel draagt de exploitatie van zijn webshop over aan zusterbedrijf Connox en wordt onderdeel van een Europees merk.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden