Westwing naar beurs

Dinsdag 02 oktober 2018

Het online winkelplatform Westwing, opgericht in 2011, heeft op 11 oktober 2018 een beursgang gepland.
Westwing naar beurs

Volgens het Duitse tijdschrift Carpet XL verkondigde het online magazine t3n, dat Westwing (foto; website) van plan is om een kwart van de aandelen van het bedrijf te verkopen en zo ongeveer € 147 miljoen af te lossen.

De interieurwebsshop wil met name op de Europese markt uitbreiden en schulden afbetalen. Op dit moment heeft technologie-investeerder Rocket Internet een belang van 30% in Westwing.

 



Links

www.home24.nl
www.westwing.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, woninginrichter, retail, etail, winkel, online, meubelen, accessoires, decoratie, economie. meubel, meubelwinkel, woonwinkel, online, webwinkel, webshop, #home24, #westwing, #rocketinternet

Gerelateerd nieuws
 
Weer groeit woninginrichting flink
lees verder
Laatste badkamertrends
[Sponsored artikel] - Het ontwerpen van een nieuwe badkamer kan best lastig zijn. Hoe zorg je dat deze aansluit bij de laatste trends en tegelijkertijd dermate tijdloos is, dat je er ook over tien jaar nog van geniet?
lees verder
Messe Frankfurt naar Oost-Afrika
Messe Frankfurt breidt zijn textielbeurs-netwerk verder uit naar Oost-Afrika: drie grote beurzen verschijnen in 2027 voor het eerst in Nairobi, Kenia, als onderdeel van ASFW.
lees verder
 
Topman Flinders stapt op
lees verder
Thierry Leys terug bij Leen Bakker
Thierry Leys, in 2025 opererend als directeur van Leen Bakker België, is begin april bij Leen Bakker Nederland teruggekeerd als sales- en retaildirecteur van de woonwinkelketen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden