Weer twee DMG-winkels

Donderdag 21 mei 2015

In april hebben twee nieuwe DMG winkels hun deuren geopend. De formule Deco Home in Zoetermeer en Verf & Wand in Vlaardingen.
Weer twee DMG-winkels
Weer twee DMG-winkels

Het pand in Zoetermeer (voormalige verfwinkel Kroonpart) heeft een metamorfose ondergaan en opereert nu onder de naam Deco Home Zoetermeer. Voor de familie De Wit is de Deco Home winkel in Zoetermeer hun tweede Deco Home vestiging. Men runt al een aantal jaar een winkel in Delft.

Ook de ondernemers in Vlaardingen zijn al jarenlang in de branche werkzaam en vonden het tijd voor een frisse nieuwe start. De winkel in Vlaardingen is geheel nieuw ingericht en presenteert zich nu dus onder de nieuwe naam Verf & Wand Vlaardingen.

Er zijn bijna 180 winkels speciaalzaken in verf, behang en woningtextiel bij DMG (Detail Management Groep) uit Leusden aangesloten.



Links

www.detailmanagementgroep.nl
www.decohome.nl
www.decohomezoetermeer.nl
www.verfenwand.nl
www.verfenwandvlaardingen.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, behang, verf, woningtextiel, textiel, interieurtextiel, gordijn, winkel, retail, formule, winkelformule, inkooporganisatie, verkooporganisatie, inkoopcombinatie

Gerelateerd nieuws
 
Vertrouwen centraal op Heimtextil
lees verder
Awards voor innovatie en vernieuwing
Modint trapt zoektocht af naar textielpioniers van de toekomst met extra ruimte voor vernieuwend ontwerptalent.
lees verder
 
Hospitality Expo start in Grave
lees verder
 
Designers Guild naar Sanderson
lees verder
Heropening winkel Groningen
De winkel van woonwinkel Goossens in Groningen is onlangs feestelijk heropend: inspiratie, advies en blije klanten.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden