Weer nieuwe winkel Sofacompany

Woensdag 27 mei 2026

Sofacompany opent zijn inmiddels 40e winkel in Europa en heeft nog verdere groeiplannen.
Weer nieuwe winkel Sofacompany

Sofacompany opent in Berlijn zijn 40ste winkel wereldwijd. Ook in Groningen staat een opening op de planning: Duitsland en Nederland zijn belangrijke strategische markten voor het merk.

 

Op 30 mei bereikt Sofacompany een kleine mijlpaal: dan opent de tweede vestiging in Berlijn, tegelijk de 40ste winkel van de interieurketen wereldwijd. De 350 m² grote showroom is gevestigd aan de Lietzenburger Straße in een van de meest gevestigde design- en meubelwinkelstraten van de stad. De wijk Charlottenburg werd gekozen vanwege de sterke mix van lokale bewoners en internationale bezoekers, zegt het bedrijf.

 

Voor Sofacompany is Duitsland een strategische groeimarkt geworden, en ook Nederland blijft een sleutelrol spelen in de Europese ontwikkeling van de keten. Op 27 juni opent een nieuwe flagshipstore van 600 m² aan de Stoeldraaierstraat in Groningen.

 

'Het bereiken van 40 winkels wereldwijd is een belangrijke mijlpaal voor Sofacompany en weerspiegelt het sterke momentum dat we in heel Europa ervaren. Duitsland en Nederland blijven belangrijke strategische markten voor het merk, en deze nieuwe openingen stellen ons in staat om nog dichter bij onze klanten te komen en tegelijkertijd onze retailaanwezigheid op zeer aantrekkelijke locaties te blijven versterken, zegt verkoopdirecteur Shadi Rahmeh.

 

Het bedrijf is net als onder andere Jysk en Bolia onderdeel van de Deense Lars Larsen Group



Links

www.sofacompany.com

Tags

nieuws, interieur, winkels, opening, meubelspecialist, banken,fauteuils, showroom, flagshipstore, duitsland, nederland, strategie, markt, locaties, retail, aanwezigheid, online, design, winkelstraat, interieurketen, groei, #sofacompany, #jysk,#bolia, #larslarsengroup

Gerelateerd nieuws
Circulair collectief voor kantoren
Negen bedrijven hebben zich verenigd in Captains of the New Industry. Het nieuwe collectief wil opdrachtgevers, architecten en ontwerpers eenvoudiger toegang bieden tot circulaire oplossingen voor kantoorinrichting.
lees verder
Zitmeubel elegantie
Meubelfabriek Rolf Benz introduceert de elegante lounge chair Elva, als aanvulling op de bank uit dezelfde serie.
lees verder
Ligbed wint designprijs
Buitenligbed Rams van Paola Lenti is bekroond. Het ontwerp van Víctor Carrasco Office combineert een lichte constructie met materialen die zijn ontwikkeld voor langdurig buitengebruik.
lees verder
Interieurprofessionaldag tweejaarlijks
De Interieurprofessionaldag krijgt vanaf 2027 een nieuwe opzet. De jaarlijkse frequentie wordt verlaagd naar een tweejaarlijks evenement met meer ruimte voor beleving en verdieping.
lees verder
 
spoga+gafa klaar voor start
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden